Tovar z druhej ruky
Náš tovar z druhej ruky vo všeobecnosti zahŕňa vrátené výrobky alebo výstavné kusy uvedené do pôvodného stavu. Výrobky môžu mať vizuálne nedostatky, ale po technickej stránke sú bezchybné. Na tovar z druhej ruky sa vzťahujú štandardné pravidlá vrátenia tovaru a záruka.

Položka: EX20310005

|

Model: JS 500

Tovar z druhej ruky Stolný vodný filter Aquaphor - 2,8 l

69,00 € 85,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • hygiena – mikrofiltrácia cez membránu z dutého vlákna odstraňuje škodliviny od 0,1 µm
  • efektívnosť – mikročerpadlo napájané z batérie zaisťuje výkon filtrácie 1 l/min; batéria sa nabíja ako smartfón cez štandardné USB pripojenie
  • priaznivosť voči životnému prostrediu – 100 % filtrácia bez chemikálií a materiály bez BPA
  • objem – s celkovou kapacitou 2,8 l a pracovnou kapacitou 1,4 l
  • odolnosť – životnosť filtra je 500 l; potrebná výmena je indikovaná ako aj stav batérie pomocou kontrolky

POPIS PRODUKTU

Stolný vodný filter Aquaphor ponúka ochranu pred škodlivinami bez chemikálií

Stolný vodný filter Aquaphor J.SHMIDT 500 zbavuje vodu škodlivín od veľkosti 0,1 µm vďaka filtračnej vložke s Aqualen®. Z pitnej vody sa tak odfiltrujú nielen ťažké kovy ako olovo, meď či ortuť, ale aj baktérie, chlór, peľ a iné škodliviny. Vodný filter s celkovým objemom 2,8 l je ideálny pre malé deti, alergikov či milovníkov kávy a čaju; je však vhodný aj ako gastro doplnok do bistier, kaviarní či hotelových a hosťovských izieb.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Hodnotenia a komentáre