Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!

Potrebujete do svojej prevádzky elektrické fritézy, aby ste mohli svojim zákazníkom ponúknuť lahodné hranolky? U nás ste na správnej adrese! V našom obchode vám ponúkame potreby pre gastronómiu od výrobcu Bartscher za priaznivé ceny. Vysokovýkonné zariadenia vás okamžite presvedčia o svojej kvalite a vďaka intuitívnej a jednoduchej obsluhe sú vhodné aj na používanie v domácnosti. Produkty od výrobcu Bartscher využívajú najmodernejšie technológie a sú zárukou špičkovej kvality – a to všetko za výhodné ceny! Neváhajte a vyberte si zo širokej ponuky produktov z ušľachtilej ocele od výrobcu Bartscher.

 

Výrobky značky Bartscher pre profesionálne použitie v gastronómii

 

Výberom značky Bartscher stavíte na istotu. Tento výrobca potrieb pre gastronómiu prezentuje bohatú ponuku produktov vyznačujúcich sa jednoduchým a zároveň príťažlivým dizajnom. Okrem iného v nej nájdete hotdogovače a zásobníky teplej vody. Produkty z prvej kategórie pozostávajú z tela z ušľachtilej ocele a skleného krytu. Podobne ako všetky produkty značky Bartscher disponujú plne automatickou kontrolou stálosti teploty a termostatovou reguláciou až do 100 °C. Vďaka tomu budú výsledky práce s produktmi od značky Bartscher vždy dokonalé.

 

Ďalšou výhodou zariadení vyrobených z ušľachtilej ocele je jednoduché a rýchle čistenie. Na odstránenie nepoddajnej špiny a zvyškov po poslednom použití tak úplne postačia komerčne dostupné čistiace prostriedky. Uvidíte, že prístroj sa bude vždy ligotať ako nový a vy ho budete môcť dlhodobo používať.

 

Aj v prípade nádob zo skla určených na párky je alfou a omegou pevnosť. O ňu sa postará špeciálny proces tvrdenia používaný pri úprave skla. Rovnako sa veľmi ľahko čistia a vyhovujú vysokým hygienickým nárokom, ktoré sú dôležitým kritériom nielen pre profíkov, ale aj pre gurmánov majúcich záľubu v gastronómii.

 

Objavte nové produkty v obchode expondo a nezabudnite si pozrieť aj náš bezkonkurenčný tovar z druhej ruky. V našom online obchode sa môžete tešiť na vynikajúci pomer medzi cenou a výkonom a skvelé ponuky, o ktorých sa vám predtým ani nesnívalo! Presvedčte sa sami!

 

Bartscher z obchodu expondo do vašej kuchyne

 

Poznáte už náš expondo blog? Na našom blogu vždy nájdete zaujímavé a aktuálne témy súvisiace s potrebami pre gastronómiu, remeselníkov a priemysel. Navštívte ho a objavte nápady na nové recepty a praktické tipy, ktoré vám uľahčia prácu.

 

Výrobca Bartscher sa etabloval ako dodávateľ prvotriednych potrieb pre gastronómiu a špecializuje sa na výrobu zariadení na prípravu jedál, chladiacich a umývacích zariadení, ako aj ďalších menších zariadení. Hoci v chladných ročných obdobiach určite viac oceníte palacinkovač ako grilovaciu platňu, druhé zariadenie nepochybne využijete pri prvej grilovačke na začiatku roka. Bartscher vám po celý rok ponúka produkty, s ktorými je radosť pracovať!

 

Bartscher je rovnako ako ostatné značky ponúkané v obchode expondo majstrom vo svojom odbore a presvedčí vás nielen svojimi bezkonkurenčnými cenami, ale aj výbornými technickými parametrami. S prvotriednym spracovaním a vysokou funkčnosťou môžete rovnako ako v prípade počítačiek peňazí od Stamony počítať aj u grilovacích dosiek.

 

Nakupovanie v obchode expondo sa stopercentne oplatí a navyše šetrí aj vašu peňaženku. Všetky ponúkané služby vám vždy ušijeme na mieru a samozrejmosťou je aj kompetentnosť a orientácia na zákazníka.

 

Rozhodnite sa ešte dnes pre modely od výrobcu Bartscher a doprajte sebe aj svojmu podniku kvalitný darček.

Naposledy pozerané