Tovar z druhej ruky

Položka: EX20260128

|

Model: STAR_SEAT_02

B-WARE Barová stolička - 4 kusy - s operadlom - oceľová podnož - čierna

179,00 € 219,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • vysoká zaťažiteľnosť - nosnosť do 150 kg
  • pohodlná – plastové sedadlo (PP) s pohodlným čalúnením a operadlom
  • stabilná – robustná oceľová základňa s veľkou, okrúhlou nohou poskytuje bezpečné ustavenie
  • výškovo nastaviteľná – pomocou plynovej tlačnej pružiny je možné výšku barovej stoličky nastaviť medzi 82,5 a 103 cm.
  • praktická – kruhová opierka na odpočinutie nôh pri sedení

POPIS PRODUKTU

Štyri barové stoličky spájajú pochrómovanú eleganciu s pohodlím sedenia

Príležitosť na posedenie je vždy vítaná – či už si chceme krátko oddýchnuť alebo zotrvať dlhšie. Štyri robustné barové stoličky ponúkajú pohodlie v priestore čakárne kancelárie, pri pulte, v tanečnom sále alebo na dlhších schôdzkach. Dizajn čierneho sedadla a podnožia z pochrómovanej ocele je nadčasovo elegantný a vykúzli atraktívnu figúru v akomkoľvek prostredí.

Výškovo nastaviteľná barová stolička s opierkou

Sedák barovej stoličky zo sortimentu potrieb pre hotel značky Fromm & Starck je stabilný a elastický, k dlhšiemu posedeniu vás pritom pozýva polstrovaný podsedák stoličky. O pohodlie navyše sa stará komfortné zadné operadlo, o ktoré sa môžete pohodlne oprieť. Sedák je kompletne vyrobený z ľahko udržiavateľného plastu (PP), ktorý môžete ľahko očistiť vlhkou handričkou.

Pochrómovaná podnož z ocele prepožičiava pultovej stoličke s operadlom nielen opticky pútavý vzhľad, ale jej stabilná konštrukcia navyše umožňuje zaťaženie až 150 kg. Pohodlnú pozíciu pri sedení zaisťuje opierka nôh, ktorá v prípade potreby dovoľuje oddýchnuť vašim nohám. Plynová pružina navyše podporuje nastavenie optimálnej výšky sedadla medzi 80,5 a 103 cm. Prichádzajúci hostia alebo kolegovia sa k sebe môžu bez ťažkostí nakláňať, pretože sedák je otočný o 360°.

Zaoblený tvar sedadla a nohy v blýskavom chróme dodávajú barovej stoličke s operadlom klasickú eleganciu, ktorá splynie s akýmkoľvek prostredím. Základňa barovej stoličky je povrstvená gumou, ktorá chráni povrch podlahy. Konštrukciu kuchynskej stoličky zmontujete v priebehu niekoľkých jednoduchých krokov, takže ju krátko po obdržaní zásielky môžete ponúknuť ako vítané posedenie vo svojich priestoroch.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY