Výpredaj
(2) Hodnotenia

Položka: EX10230046

|

Model: GR-SG90

Futbalová bránka - 3 x 2 m - odolná proti vplyvom počasia

129,00 € 139,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • multifunkčná - bránka je vďaka svojim rozmerom 3 x 2 m vhodná aj pre hádzanú a futsal
  • stabilné - pevne ukotvenie k zemi zaisťujú oceľové kolíky, ktoré sú súčasťou dodávky
  • odolná voči vplyvom počasia - rám vyrobený zo železných trubiek pre vonkajšiu zábavu za každého počasia
  • odolná proti pretrhnutiu - sieť je vyrobená z odolného nylonu s okami o veľkosti 10 x 10 cm
  • jednoduchá - rýchla montáž a demontáž futbalového gólu

POPIS PRODUKTU

Futbalový gól pre malých aj veľkých futbalistov

Či už na futbalovom ihrisku, v tréningovom areáli, parku alebo v škôlke: Vplyvom počasia odolávajúci futbalový gól GR-SG90 odborníka na šport a zdravie Gymrex zostavíte rýchlosťou blesku a pripravíte skvelou zábavou pre mladých aj starých. A kto vie? Možno práve na vašej záhrade trénuje národný hráč zajtrajška.

Dokonalý gól! Futbalový gól outdoorového herného vybavenia značky Gymrex

Futbalová bránka o veľkosti 3 x 2 m so stabilným tyčovím zo železných trubiek a bránkovou sieťou z odolného nylonu odolá vetru aj dažďu a vydrží aj ten najtvrdší kop na bránu. Dodatočnú stabilitu zaisťujú tri masívne kovové kolíky, vďaka ktorým je rám bránky pevne ukotvený v trávniku. Alebo, čo by ste povedali na stretnutie v plážovom futbale? Žiadny problém. Pomocou špeciálnych dlhých hákov môžete samozrejme upevniť detskú futbalovú bránku bez ťažkostí aj v piesku tak, že sa za žiadnych okolností neprevráti.

Vďaka svojej nízkej hmotnosti a rýchlemu zloženiu zostavíte futbalový gól pre deti kdekoľvek a len niekoľkými obratmi rúk. Navyše môžete po odpískaní stretnutia alebo po skončení tréningu futbalovú bránku ľahko rozložiť a uskladniť ju až do budúceho stretnutia do pivnice či garáže. Mimochodom, nemusí to byť vždy futbal! Premiestnite klasické halové loptové športy, ako je hádzaná alebo futsal, von a hrajte pod holým nebom“

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Hodnotenia a komentáre


1.5

Na základe 2 hodnotení

27.10.2021

Låsknappar fattades, fel rör två höger istället för en vänster .Dålig svetsning av fästbrickor. Använde egen svets, borrmaskin, skruv för monteringen. Sammanfattning bristfällig kvalitet.

19.04.2022

Der Aufbau gestaltet sich ziemlich mühsam. Schweißpunkte am Innengewinde, dadurch zerstört man das Gewinde der Schrauben. Schrauben aus Schlechter Qualität- Auch Imbus kann man überdrehen. Das mitgelieferte Werkzeug taugt nichts. Beschreibung fehlt in der Verpackung. Kurzum- wenn man kein Heimwerker ist- Hände weg von diesem Artikel.