Výpredaj

Položka: EX10230200

|

Model: GR-SPB300C

Nafukovací paddleboard - 110 kg - ružový

229,00 € 319,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • flexibilnosť – všestranne použiteľný ako paddleboard alebo surf
  • praktický – po vyfúknutí sa veľmi ľahko prepravuje
  • rýchle použitie – nafúknutie za 5 minút
  • stabilita – maximálna nosnosť 110 kg
  • bezpečnosť – protišmyková podložka pre bezpečnosť a stabilitu

POPIS PRODUKTU

Stand up paddleboard na trávenie voľného času na vode!

So stand up paddleboardom GR-SPB300C od spoločnosti Gymrex si dokonale užijete letné radovánky! Nezáleží na tom, či ide o vrcholový šport, alebo výlet, SUP ponúka správne využitie pre každú príležitosť. Jednoduchá preprava, ľahká manipulácia, stabilita, bezpečnosť a veľa zábavy. To všetko v jednom paddleboarde!

Jednoduchý, bezpečný a flexibilný - stand up paddleboard značky Gymrex

Stand up paddleboard je po nafúknutí veľmi stabilný, bez vzduchu je veľmi ľahký a ľahko sa prepravuje. S maximálnou nosnosťou 110 kg je vhodný na rôzne použitie. SUP sa dá používať na pádlovanie v stoji, ale je možné naň namontovať aj sedadlo alebo plachtu. Plast je vhodný do slanej aj sladkej vody a paddleboard možno používať na všetkých vodných plochách.

Vďaka protišmykovej podložke je SUP maximálne bezpečný a umožňuje pevný postoj. Na doske sa bez problémov udržíte aj s mokrými nohami. Stand up paddleboard je vyrobený v modernom surfovom dizajne.

Paddleboard SUP nafúknete za 340 sekúnd a výrobok je okamžite pripravený na použitie. Tlak vzduchu v doske SUP je približne 0,7 až 0,9 baru.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY