Výpredaj

Položka: EX10230199

|

Model: GR-SPB300S

Nafukovací paddleboard - mätový

219,00 € 279,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • flexibilnosť – všestranne použiteľný ako paddel, paddelboot alebo surf
  • praktický design – po vyfúknutí sa veľmi ľahko prepravuje
  • rýchle použitie – nafúknutý za 5 minút
  • stabilita – maximálna nosnosť 110 kg
  • bezpečnosť – protišmyková podložka pre bezpečnosť

POPIS PRODUKTU

Stand up paddleboard na trávenie voľného času na vode!

So stand up paddleboardom GR-SPB300S od spoločnosti Gymrex si dokonale užijete vodné radovánky! Nezáleží na tom, či ide o vrcholový šport, alebo výlet, SUP paddleboard sa skvele hodí na každú príležitosť. Jednoduchá preprava, ľahká manipulácia, stabilita, bezpečnosť a veľa zábavy. To všetko v jednom paddleboarde!

Jednoduchý, bezpečný a flexibilný – paddleboard značky Gymrex

Paddleboard je v nafúknutom stave veľmi stabilný, v nenafúknutom stave je veľmi ľahký a ľahko sa prepravuje. S maximálnou nosnosťou 110 kg je vhodný na rôzne použitie. SUP sa dá používať na pádlovanie v stoji, ale je možné pripevniť naň aj sedadlo alebo plachtu. Plast je vhodný do slanej aj sladkej vody a paddleboard možno používať na všetkých vodných plochách.

Vďaka protišmykovej podložke je SUP maximálne bezpečný a umožňuje pevný postoj. Na doske sa ľahko udržíte, aj keď máte mokré nohy. Paddleboard je vyrobený v modernom surfovom dizajne.

SUP paddleboard sa dá nafúknuť za 340 sekúnd a je okamžite pripravený na použitie. Tlak vzduchu v doske SUP je približne 0,7 až 0,9 baru.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY