Výpredaj
(1) Recenzia

Položka: EX10230144

|

Model: GR-AB 250

Šikmá lavica - nastaviteľná

469,00 € 669,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • odolnosť – vhodná pre používateľov s maximálnou hmotnosťou 135 kg
  • univerzálnosť – početné tréningové možnosti, ako je napríklad bench press, dvíhanie do strán, rozpažovanie, bicepsové zdvihy, step-upy atď.
  • odolnosť – pevná a odolná oceľ a syntetická koža s dlhou životnosťou
  • nenáročná údržba – materiály, ktoré sa ľahko čistia, a preto sú hygienické
  • komfort – ergonomické sedadlo a lakťová opierka s pohodlným polstrovaním

POPIS PRODUKTU

So šikmou lavicou k definovanej hornej časti tela

Či už počas tréningu robíte rozpažovanie a upažovanie s jednoručkami či veslovanie s činkami, so šikmou lavicou GR-AB 250 značky Gymrex, experta na šport a zdravie, môžete robiť rôzne cviky v posilňovni alebo doma. Upravte si lavicu podľa svojich potrieb – uhol operadla a sedadla sa dá nastaviť. Posilňovacia lavica tak ponúka výhodu rovnej a šikmej lavice.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Hodnotenia a komentáre


5.0

Na základe 1 recenzie

08.05.2023

This multifunctional bench is the best fitness equipment for my home gym. The adjustable sit - up bench enables a wide selection of exercise variations for the entire musculature. The intensity of a workout can be easily and quickly adjusted nine ways. Sometimes I use it with my resistance bands to add variety to my workout. I'm very satisfied with this product and I would highly recommend it. It is ideal for a gym and for a home gym, if you want a super-effective workout in the comfort of your own home.