Produkty značky Kern

Bez ohľadu na to, či potrebujete spoľahlivé zariadenie na dvíhanie extrémne ťažkých bremien na žeriave alebo si potrpíte na maximálnu presnosť pri určovaní hmotnosti, expondo vám vo svojom obchode ponúkne široké spetrum váh značky Kern, z ktorého si vyberie naozaj každý! Kern predstavuje ďalšieho favorita spomedzi vynikajúcich značiek, ktoré nájdete v obchode expondo! Rovnako ako vás očarí profesionálna konštrukcia zváračiek od značky Stamos ECO berúcich ohľad na životné prostredie, na vás svojím dokonalým dizajnom a jednoduchou obsluhou hlboko zapôsobia aj váhy značky Kern. Presvedčte sa na vlastnej koži!

Váhy na každú príležitosť

Stanovenie hmotnosti predstavuje neoddeliteľnú súčasť priemyselného a obchodného odvetvia.Váženie balíkov alebo veľkých dodávok na tony si vyžaduje profesionálne riešenia a výber správnej váhy. Tu vstupuje do hry značka Kern! Pripravili sme pre vás bohatú ponuku váh, ktoré sa vyznačujú dokonalou kombináciou dizajnu a funkčnosti a splnia akúkoľvek úlohu, ktorou ich poveríte. Príkladom za všetky sú podlahové váhy od značky Kern disponujúce veľkým LCD displejom s podsvietením, ktorý uľahčuje čítanie a zjednodušuje proces váženia. K tomu sa pridružuje aj flexibilnosť, ktorá je neodmysliteľnou vlastnosťou produktov značky Kern. Podlahové váhy disponujú dodatočným programom na váženie zvierat, vďaka čomu môžu tento produkt využijú aj zverolekári. Medzi ďalšie funkcie patrí sčítanie hodnôt a integrovaný program na justáciu. Podlahové váhy sú však len jedným z mnohých užitočných produktov, ktoré vám expondo ponúka v oblasti potrieb pre priemysel. Rovnakú vysokú kvalitu môžete očakávať aj v prípade našich taviacich pecí alebo počítačiek bankoviek. Aj tu vám ponúkame optimálne vybavenie pre každodennú prácu. Bez ohľadu na to, či ide o Kern alebo iné značky, v obchode expondo si vždy nájdete ten správny produkt pre vaše podnikanie!

Rozmanité produkty od značky Kern

 

Podlahové váhy nepredstavujú jedinú možnosť na určenie hmotnosti, ktorú nájdete v neuveriteľne širokej ponuke produktov značky Kern. Ak túžite po ešte väčšej presnosti, odporúčame vám presné váhy od značky Kern. Tieto váhy ponúkajú presnosť až na 0,01 g, a preto sú určené na presné meranie tých najjemnejších materiálov. Vďaka tomu sa dajú používať aj v laboratóriách. V súvislosti s tým vám odporúčame aj ultrazvukové čističky značky Ulsonix, pomocou ktorých môžete čistiť rôzne predmety tak, aby vyhoveli tým najprísnejším hygienickým požiadavkám. Pri vážení bremien na žeriave nejde ani tak o presnosť, ako o bezpečnosť a najvyššiu možnú kapacitu váženia. Kern má pre vás k dispozícii správne riešenie aj v tomto prípade. Žeriavová váha vám ponúka nielen maximálne zaťaženie až do päť ton, ale aj kvalitne spracovaný bezpečnostný uzáver, ktorý sa dá úplne otáčať. K tomu sa pridružujú praktické funkcie ako bezdrôtové diaľkové ovládanie a druhý displej na zadnej strane zariadenia. Táto výbava vám pri používaní žeriavu vo vašej firme umožní komfortnú a najmä ľahkú prácu. Sortiment značky Kern zahŕňa aj veľmi užitočné obchodné váhy. S produktmi od výrobcu Kern získate spoľahlivého partnera pre každodenné obchodovanie.

Naposledy pozerané