Tovar z druhej ruky

Položka: EX20060317

|

Model: MSW-MHB-135-PRO

B-WARE Nožnicový zdvihák s kolieskami - 135 kg

219,00 € 259,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • Na motocykle, motokrosové motorky, skútre, atď.
  • Kompaktná pracovná plocha
  • Výškovo nastaviteľný od 35 do 87 cm
  • Maximálna nosnosť 135 kg / 4 kolesá s dvoma brzdami pre optimálnu stabilitu
  • Pevná oceľová konštrukcia / Jednoduché ovládanie pomocou nožného pedála
  • Závory pre väčšiu bezpečnosť / Praktická revízna šachta

POPIS PRODUKTU

Kompaktný nožnicový zdvihák MSW-MHB-135-PRO s nosnosťou do 135 kg sa obzvlášť hodí na zdvíhanie a podopieranie motocyklov, motokrosových motoriek, skútrov alebo endurových motocyklov. S maximálnou výškou 87 cm môžete pohodlne vykonávať údržbu a opravy aj pod samotným motocyklom.

Platforma zdviháka potiahnutá gumou má plochu 41 x 35 cm a ponúka dostatok miesta, na ktorom môžete odložiť vaše náradie. Štyri nohy stabilnej oceľovej konštrukcie majú kolieska s dvoma brzdami, ktoré zabezpečujú stabilitu. Motokrosová motorka môže byť upevnená upínačmi za pútka vo forme U a vďaka výťahu vynesená do požadovanej výšky. Na jednoduchšiu údržbu disponuje nožnicový zdvihák revíznou šachtou.

Výťah je na nadvihnutie a klesanie ovládaný za pomoci nožného pedála, pričom môže byť platforma vyzdvihnutá do výšky 35-87 cm. Závora sa pritom pri každej zvolenej výške stará o dodatočnú bezpečnosť. Vďaka ľahkému používaniu a kompaktnej stavbe môže byť zdvihák používaný na zdvíhanie predmetov do váhy 135 kg.

Nožnicová plošina dodaná kompletne až na hlavný pedál, ktorý je nutné jednoducho pripevniť skrutkou. Vďaka hydraulickému odľahčeniu sa dá zdvihák veľmi ľahko uskladniť.

TECHNICKÉ DETAILY