Položka: EX10061534

|

Model: MSW-FI-1500

Menič frekvencie - 1,5 kW / 2 hp - V - 50–60 Hz -

229,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • účinné - s rozsahom výkonu až do 1,5 kW / 2 hp s podporou trojfázového napätia V
  • presné – vektorová regulácia (so senzorom a bez neho) ako aj V/F-ovládanie pre optimálny priebeh momentu
  • jednoduché – displej pre nekomplikované nastavenie a kontrolu
  • mnohostranné - rôzne rozhrania a početné parametre na konfiguráciu najrôznejších oblastí použitia
  • bezpečné – viacnásobne chránený motor vďaka ochrane pred prehriatím, prepätím a podpätím, nadprúdom, preťažením a skratom

POPIS PRODUKTU

Aby otáčky súhlasili: Menič frekvencie od spoločnosti MSW

Frekvenčný menič MSW-FI-1500 od spoločnosti MSW ponúka výkonnú reguláciu optimálneho priebehu momentu otáčania a vysoký spúšťací moment otáčania. S mnohými rozhraniami a rozsiahlymi parametrami na konfiguráciu sa tento frekvenčný menič hodí pre rôzne oblasti použitia a spôsoby nasadenia. Optimalizujte výkon a zároveň znížte spotrebu prúdu pri používaní vŕtačiek, sústruhov, fréz, čerpadiel, ventilátorov, prepravných pásov, centrifúg, obrábacích, baliacich či textilných strojov a ďalších motorov.

Univerzálne riešenie ovládania motorov s jednoduchou obsluhou

Početné možnosti nastavenia frekvenčného meniča sa nastavujú a kontrolujú LED displejom, ktorý sa veľmi ľahko obsluhuje. Bezpečnú prevádzku bez porúch zaisťujú rôzne manuálne možnosti nastavenia, ako sú doby oneskorenia či frekvencie, a tiež automatické prednastavenia. Tak je možné udržiavať vďaka automatickej regulácii napätie výstupné napätie na konštantnej úrovni aj v prípadoch, ak sa zmení sieťové napätie. Automatické obmedzenie momentu otáčania, prúdu a napätia zabraňuje vypnutiu počas prevádzky a šetrí ako frekvenčný menič, tak aj celý motor. Presné hodnoty a konfiguračné možnosti tohto zariadenia nájdete v technickej tabuľke.

Okrem možností prispôsobenia zaisťuje široký rozsah použitia aj veľké množstvo rozhraní. Sem patria: Multifunkčné a IO rozširovanie karty, komunikačné karty RS485 a CANIlink, ako aj karty PG pre diferenčný vstup, konduktor otáčania a vstup OC. Štandardne je k dispozícii päť digitálnych svoriek (jedna z nich je určená pre vysokorýchlostný impulzný vstup 100 kHz) a dve analógové vstupné svorky (0 až 10 V a 0 až 10 V / 4 až 20 mA). Navyše je možné dokúpiť päť digitálnych vstupných svoriek, ako aj jednu analógovú vstupnú svorku (0 až 10 V). V oblasti výstupu je štandardne k dispozícii vždy jedna vysokorýchlostná impulzná výstupná svorka, jedna digitálna a jedna analógová výstupná svorka (0 až 20 mA / 0 až 10 V), ako aj jedna reléová výstupná svorka. Navyše je možné dokúpiť ako rozšírenie jednu digitálnu výstupnú svorku a jednu analógovú výstupnú svorku (0 až 20 mA / 0 až 10 V) ako aj jednu reléovú výstupnú svorku.

Upozornenie: Používajte toto zariadenie iba v miestach, kde nie je priame slnečné žiarenie, vysoké zaťaženie prachom a nepoužívajte ho v priamej blízkosti korozívnych alebo horľavých plynov, olejovej hmly, pary, vody, soli a podobných vplyvov.

TECHNICKÉ DETAILY