Položka: EX10061260

|

Model: MSW-SPS-16

Náradie pre silentbloky - VW - Audi - Seat - Škoda - predná náprava

55,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • univerzálnosť – pre mnoho modelov vozidiel značiek Audi, Seat, Škoda a VW
  • kompatibilita – špeciálne vyvinuté pre prednú nápravu VAG vozidiel
  • odolnosť – robustná a odolná oceľ s dlhou životnosťou
  • šetrnosť – nízke opotrebenie a bezpečné použitie
  • mobilita – súčasťou balenia je plastový prepravný kufrík

POPIS PRODUKTU

Náradie na silentbloky pre prácu priamo na vozidle

S náradím pre silentbloky MSW-SPS-16 značky MSW, odborníka na vysoko kvalitné automobilové náradie, získate to správne vybavenie pre rýchlu a profesionálnu výmenu silentblokov na prednej náprave rôznych modelov vozidiel značiek Audi, Seat, Škoda a VW. Sťahovák gumových ložísk je určený pre profesionálne dielenské práce, ale používajú ho aj hobby mechanici ako základnú výbavu.

Robustné a spoľahlivé sťahováky zo sortimentu remeselných potrieb značky MSW

Súčasťou dodávky je všetko, čo potrebujete na výmenu gumových ložísk v konzole prednej nápravy VW Polo IV 9N, Seat Ibiza 6L, Seat Cordoba, Škoda Fabia I alebo Audi A2: vreteno, predĺženie vretena, adaptér vretena, ramenné matice, špeciálny tlakový kus (montáž ), rozperka (demontáž), prítlačná doska (montáž) a tlakový kus (demontáž). Skutočnosť, že kvôli práci vykonávanej priamo na vozidle nie je potrebná žiadna demontáž, znamená, že nie je nutné nákladné meranie geometrie nápravy. To vám ušetrí veľa drahocenného času a peňazí!

Profesionálne nástroje sú optimálne prispôsobené rôznym prvkom motora, a preto sa jednoducho používajú. Sťahovák guľových kĺbov zaručuje najúčinnejší spôsob demontáže a inštalácie silentblokov. Práca s inými komerčne dostupnými nástrojmi môže poškodiť súčiastky aj poraniť používateľov.

Sada nástrojov pre vodiace kĺby je vyrobená z húževnatej a odolnej ocele, ktorá vám bude slúžiť mnoho rokov. Pokiaľ chcete ísť s nástrojmi k zákazníkom alebo sa momentálne nepoužívajú, môžete všetko náradie prehľadne a bezpečne uložiť do prepravného kufra. Sťahovák silentblokov by nemal chýbať v žiadnej automobilovej dielni ani v garáži amatérskych nadšencov áut!

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY