O nás

 Expondo-in-Zahlen-UK

Kto sme?

Spoločnosť expondo GmbH so sídlom v Berlíne je spoľahlivým a kompetentným online predajcom značkových výrobkov z obchodného a priemyselného odvetvia. Od svojho založenia v roku 2007 sme sa etablovali ako neustále rastúca e-commerce spoločnosť. Naše ciele pritom odjakživa definovala motivácia a kompetentnosť našich zamestnancov..

Čo robíme?

Venujeme sa navrhovaniu a rozvíjaniu našich produktov a značiek, pričom sa opierame o našu kompetentnosť a dlhoročné skúsenosti. Pri výrobe kladieme veľký dôraz na spracovanie prvotriednych materiálov a pri našich výrobných procesoch investujeme do najnovších technológií. Náš hodnotový reťazec začína koncepciou našich výrobkov v Nemecku a končí celosvetovou produkciou. Náš odbytový trh je pritom situovaný v celej Európe.

Čo predávame?

Expondo sa zameriava na predaj vysokokvalitných špecializovaných produktov za priaznivé ceny. V našej širokej ponuke nájdete vybrané gastronomické produkty, zváracie zariadenia, elektrické náradie, váhy a mnohé ďalšie produkty. So značkou Royal Catering sa spoločnosť expondo napríklad radí medzi popredných internetových predajcov potrieb pre gastronómiu.

Aké výhody poskytujeme?

So spoločnosťou expondo máte vždy po boku kompetentného partnera. Naše produkty sú výsledkom dlhoročných skúseností v kombinácii s ohľadom na priania našich zákazníkov. V spoločnosti expondo dostanete prvotriednu kvalitu, ktorá sa vyznačuje optimálnym pomerom ceny a výkonu. Okrem toho môžete počítať s flexibilnými spôsobmi platby a profitovať z nášho zmyslu pre poskytovanie kvalitných služieb.

Čo je naším cieľom?

Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom prvotriedne inovatívne produkty z oblasti gastronómie, remeselníckych potrieb a priemyslu a byť pre nich kompetentným partnerom. Vždy teda kladieme dôraz na prvotriednu kvalitu našich produktov a spokojnosť našich zákazníkov. Naše produkty vyrábame celosvetovo na najvyššej úrovni a distribuujeme ich do celej Európy, pričom kladieme dôraz na vynikajúci pomer medzi cenou a výkonom.

 • Kontakt
  Phone

  02 33325199
  Po - Pia 10:00 - 16:00
  Expondo Blog

  Mail

  info@expondo.sk
  Vaše otázky zodpovieme čo najskôr.
 • Platba
  Zaplatiť rýchlo a bezpečne
  PayPal PayPal Direct Mastercard Visa Maestro Visa Electron Vorkasse