Položka: EX10050119

|

Model: AIRCLEAN 10G-ECO

Ozónový generátor - 500 – 10 000 mg/h - 95 W

109,00 €

149,00 €
Cena vrátane DPH
Ihneď k odoslaniu,
dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, v súčasnosti intenzívne pracujeme na preklade celého obsahu našej stránky do slovenčiny. Ďakujeme za pochopenie.
  • výkonnosť – výroba ozónu od 500 do 10 000 mg/h redukuje aj odolné pachy
  • presnosť – presný časovač so 120 minútovou prevádzkou alebo nepretržitou funkciou
  • úspornosť – nízka spotreba energie a prispôsobená hladina ozónu
  • jednoduché použitie – otočný regulátor pre časovač a výkon ozónu
  • mobilita – kompaktnosť, robustnosť, jednoduchá preprava
POPIS PRODUKTU

Výkonný ozónový generátor s nízkou spotrebou energie

Ozónový generátor AIRCLEAN 10G-ECO značky ulsonix vám pomôže eliminovať silné pachy v miestnosti a účinne ich neutralizovať. S ozónovým čističom vzduchu môžete bojovať aj so zatuchnutými pachmi, ktoré vznikajú pri povodniach alebo požiaroch. Ozónové čističe sa používajú na renováciu miestností a budov, ako aj na sanáciu vzduchu v miestnostiach. Používajú sa najmä v autodielňach, v hotelierstve, v sanitárnych priestoroch, priestoroch určených na skladovanie odpadu, ale aj proti zápachu cigariet či zvierat vo vozidlách či lodiach.

Zlý vzduch v miestnosti? Ozónový generátor značky ulsonix zabezpečí čistý vzduch

Ozónový čistič vzduchu má ozónovú silu až 10 000 mg/h, a preto dokáže rýchlo a efektívne odstrániť nepríjemné pachy. Pomocou ventilátora sa ozón rovnomerne rozloží v miestnosti. Zo vzduchu sa dajú odstrániť aj škodlivé spóry plesní, čo je dobré hlavne pre alergikov a podporu zdravia.

Pomocou ovládacieho panela ozónového čističa vzduchu môžete dvomi otočnými regulátormi nastaviť výkon ozónu medzi 500 a 10 000 mg/h a časovačom určiť dobu chodu od 0 do 120 minút. Nepretržitú prevádzku umožňuje tlačidlo Hold. Vzduchový filter pripevnený na zadnej strane krytu zaisťuje efektívne čistenie nasávaného vzduchu a zabraňuje prenikaniu nečistôt do vnútra krytu. V prípade potreby je možné filter vymeniť a umyť bez použitia náradia.

S výkonom 95 W je profesionálny ozónový generátor mimoriadne energeticky efektívny, a tým aj úsporný. Vyčistí pôsobivých 50 m³ len za 8 minút. Počas čistenia sa zo zdravotných dôvodov nesmie vstupovať do miestností, a preto je súčasťou dodania aj príslušný výstražný štítok na kľučku dverí. Napájací kábel môžete vymeniť pre väčšiu flexibilitu.

Kompaktný a ľahký kryt je vyrobený z ocele s práškovým lakovaním. Ozónový generátor je vybavený rukoväťou na jednoduchú prepravu a gumené nožičky mu poskytujú bezpečnú stabilitu kdekoľvek.

Ako bezpečne používať ozón? Ozón sa smie používať iba v uzavretých priestoroch, kde sa nenachádzajú ľudia ani (domáce) zvieratá. Po použití ozónu je možné opäť vstúpiť do miestnosti až po 2 hodinách. Potom musíte aspoň 30 minút vetrať. Nikdy nevdychujte ozón prúdiaci z prístroja a generovanie ozónu by ste mali prispôsobiť veľkosti miestnosti. Uistite sa, že v blízkosti ozónového generátora nie sú žiadne horľavé plyny alebo výbušné látky. Pred manipuláciou s ozónom si pozorne prečítajte návod na použitie a dodržujte všetky bezpečnostné pokyny.

Stiahnite si výstražný štítok, aby bolo zrejmé, že v miestnosti prebieha dezinfekcia.

Zistite, aký účinný je ozón v boji proti baktériám a plesniam! Výskum vykonaný poľskou štátnou hygienickou inšpekciou (Sanepid) ukázal, že proces vykonávaný s ozónovým generátorom značky ulsonix je výborným doplnkom k tradičným metódam dezinfekcie a odstraňuje biologickú kontamináciu aj na ťažko dostupných miestach.

Stiahnuť PDF

DETAILY PRODUKTU
TECHNICKÉ DETAILY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY