Položka: EX10050239

|

Model: AIRCLEAN 7G-WM1

Ozónový generátor - 7 000 - 80 mg/h - 180 W

119,00 €

Cena vrátane DPH
Ihneď k odoslaniu,
dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, v súčasnosti intenzívne pracujeme na preklade celého obsahu našej stránky do slovenčiny. Ďakujeme za pochopenie.
  • účinnosť – silný ozónový výkon 7 000 mg/h
  • nastavenia – časovač pre presnú aplikáciu do 180 min
  • precíznosť – integrovaná keramická platňa AIRCLEAN PLATE 7G-WM1 a ventilátor s prietokom 93,6 m3/h
  • praktickosť – kompaktnosť, robustnosť, jednoduchá preprava
  • prehľadnosť – ľahko pochopiteľný, manuálny ovládací panel
POPIS PRODUKTU

Ozónový generátor zaisťuje príjemný vzduch v miestnosti

Ozónový generátor AIRCLEAN 7G-WM1 značky ulsonix vám pomôže efektívne neutralizovať silné pachy v miestnostiach. S ozónovým čističom vzduchu AIRCLEAN 7G-WM1 môžete bojovať aj so zatuchnutými pachmi, ktoré vznikajú pri povodniach alebo požiaroch. Ozónové čističe vzduchu sa používajú na renováciu miestností a budov, ako aj na sanáciu vzduchu v miestnostiach. Používajú sa najmä v autodielňach, v hotelierstve, v sanitárnych priestoroch, priestoroch určených na skladovanie odpadu, ale aj proti zápachu cigariet či zvierat vo vozidlách či lodiach.

Jednoduché ovládanie a efektívne použitie – využite silu ozónu s ozónovým čističom vzduchu značky ulsonix

Ozónový generátor má ozónovú silu 7 000 mg/h, a preto dokáže rýchlo a efektívne odstrániť nepríjemné pachy. Integrovanú keramickú platňu je možné po 6 000 prevádzkových hodinách jednoducho zvonku vymeniť pomocou nástrčného otvoru. V našej ponuke nájdete vhodný keramickú platňu AIRCLEAN PLATE 7G-WM1. Ozónový čistič vzduchu má časovač, pomocou ktorého je môžete nastaviť dĺžku ošetrenia ozónom až na 180 minút.

Filter pripevnený na zadnej strane krytu zaisťuje, že nasávaný vzduch má prietok 93,6 m

Kompaktný kryt vyrobený z ocele s povrchovou úpravou je mimoriadne odolný a robustný. Ozónový generátor je vybavený rukoväťou na jednoduchú prepravu a gumené nožičky mu poskytujú bezpečnú stabilitu kdekoľvek.

Zistite, aký účinný je ozón v boji proti baktériám a plesniam! Výskum vykonaný poľskou štátnou hygienickou inšpekciou (Sanepid) ukázal, že proces vykonávaný s ozónovým generátorom značky ulsonix je výborným doplnkom k tradičným metódam dezinfekcie a odstraňuje biologickú kontamináciu aj na ťažko dostupných miestach.

Ako bezpečne používať ozón? Ozón sa smie používať iba v uzavretých priestoroch, kde sa nenachádzajú ľudia ani (domáce) zvieratá. Po použití ozónu je možné opäť vstúpiť do miestnosti až po 2 hodinách. Potom musíte aspoň 30 minút vetrať. Nikdy nevdychujte ozón prúdiaci z prístroja a generovanie ozónu by ste mali prispôsobiť veľkosti miestnosti. Uistite sa, že v blízkosti ozónového generátora nie sú žiadne horľavé plyny alebo výbušné látky. Pred manipuláciou s ozónom si pozorne prečítajte návod na použitie a dodržujte všetky bezpečnostné pokyny.

Stiahnite si výstražný štítok, aby bolo zrejmé, že v miestnosti prebieha dezinfekcia.

Zistite, aký účinný je ozón v boji proti baktériám a plesniam! Výskum vykonaný poľskou štátnou hygienickou inšpekciou (Sanepid) ukázal, že proces vykonávaný s ozónovým generátorom značky ulsonix je výborným doplnkom k tradičným metódam dezinfekcie a odstraňuje biologickú kontamináciu aj na ťažko dostupných miestach.

Stiahnuť PDF

TECHNICKÉ DETAILY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY