Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

Potreby pre priemysel

V priemysle môžu nekvalitné priemyselné potreby znamenať koniec pre váš podnik. Do kvalitného priemyselného vybavenia sa vždy oplatí investovať, pričom je úplne jedno, či ide o laboratóriá, staveniská, továrne alebo klenotnícke dielne. Kvalitné vybavenie, ktoré je súčasťou širokej ponuky spoločnosti expondo , je vhodné pre každý rozpočet a potreby každého zákazníka. S nami máte istotu, že sa vám vaša investícia oplatí. A to aj z dlhodobého hľadiska! Sme hrdí na to, že poskytujeme odolné, efektívne a používateľsky prívetivé zariadenia pre celé spektrum priemyselných odvetví.

Nástroje, ktoré potrebujete na každodennú prevádzku

Všetky naše priemyselné zariadenia – či už ide o reťazové kladkostroje alebo presné váhy – získavame len odrenomovaných značiek, ako sú Steinberg Systems aUlsonix, ktoré sme starostlivo posúdili a ktoré spĺňajú naše vysoké štandardy. To znamená, že naše priemyselné zariadenia vydržia skúšku časom a zachovajú si odolnosť a funkčnosť aj pri každodennom intenzívnom používaní. Naše zdvíhacie zariadenia sú napríklad vyrobené z najkvalitnejších materiálov a vybavené modernými technológiami, ako sú výkonné zdvíhacie magnety , ktoré z hľadiska výkonu a životnosti poskytujú oveľa viac než len minimum. To platí pre všetky naše priemyselné zariadenia: vďaka kvalitnej konštrukcii z prvotriednych materiálov je každý produkt odolný proti korózii či opotrebovaniu, a zároveň je prispôsobený podmienkam pracoviska, kde sa bude používať. V našom e-shope ponúkame výkonné a spoľahlivé elektrické náradie , s ktorým v kombinácii s našimi priemyselnými prístrojmi a zariadeniami dokonale vybavíte každú dielňu, stavenisko alebo továreň tak, aby bola vhodná na zamýšľanú prácu. Naša bezpečnostná technika pomáha chrániť pracovníkov pred zranením a ergonomické vlastnosti každého nástroja alebo zariadenia uľahčujú a spríjemňujú ich používanie. Na rozdiel od mnohých dodávateľov priemyselného vybavenia dokážeme rovnako uspokojiť potreby súkromných zákazníkov a domácich majstrov – napríklad ak si doma zriaďujete dielňu, začínate s novým koníčkom alebo dokonca vyučujete odborný predmet v škole či na univerzite.

Priemyselné potreby pre všetky nároky

Bez ohľadu na to, či zdvíhate paletu škvárových tvárnic alebo meriate presné množstvo činidla, potrebujete na to správne vybavenie. Tu vstupujeme do hry my. U každého produktu dbáme na to, aby dokonale plnil svoju úlohu – naše zdvíhacie zariadenia sú pevné, spoľahlivé a odolné, zatiaľ čo naša meracia technika, ako je napríklad náš sortiment váh , sú vyrobené s ohľadom na presnosť. V ponuke máme aj čistiace zariadenia, ako sú ozónové generátory, aširoký sortiment ultrazvukových čističiek, ktoré sú rovnako užitočné v laboratóriu alebo v klenotníctve, kde nepochybne využijete aj naše taviace pece . Okrem toho v našom katalógu nájdete ďalšie príslušenstvo alebo rozšírenia k jednotlivým produktom zo sortimentu priemyselných zariadení, ako sú napríklad navijaky, ktoré sa dajú používať s našimi kladkostrojmi s pojazdom a inými navijakmi. Tieto doplnky vám umožnia vymeniť pokazené diely alebo vylepšiť funkčnosť produktu tak, aby dokonale vyhovoval vašim potrebám. Aj profesionáli v oblasti gastronómie alebo pohostinstva nájdu v našom sortimente profesionálneho gastro vybavenia neoceniteľný zdroj špičkových automatických aj ručných zariadení a spotrebičov. Väčšina produktov je k dispozícii s rôznymi funkciami a variantmi, ako sú úrovne presnosti našich váh alebo maximálna nosnosť našich zdvíhacích zariadení, čo znamená, že si môžete nájsť nástroj, ktorý je pre vaše potreby najvhodnejší – nemusíte platiť za 3-tonový kladkostroj, keď chcete dvíhať bremená s maximálnou hmotnosťou 600 kg! V našom online katalógu nájdete priemyselné zariadenia, bez ktorých sa nezaobídete v žiadnej prevádzke – od skladov po dielne a od montážnych liniek až po výrobu na mieru.