Trustpilot
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

Vybavenie dielne

Výpredaj
Nožnicový zdvihák - 150 kg
MSW
(10)

Nožnicový zdvihák - 150 kg

Rozmery (D x Š x V)
52 x 46.5 x 87 cm
139,00 € 157,37 €
Časovo obmedzená ponuka
Záruka najnižšej ceny
Posledné kusy
DOPRAVA ZADARMO približne 26. 7.
Výpredaj
Bremenový magnet - 300 kg
Steinberg Systems
(9)

Bremenový magnet - 300 kg

Rozmery (D x Š x V)
20.6 x 9.4 x 9.3 cm
139,00 € 147,29 €
Časovo obmedzená ponuka
Záruka najnižšej ceny
Skladom
DOPRAVA ZADARMO približne 26. 7.

Potrebujete niekoľko ďalších remeselníckych nástrojov pre vašu firmu vrátane zváračskej techniky , navijakov a elektrického náradia ? Teší nás, že ste nás našli! V e-shope expondo objavíte veľký výber produktov pre remeselníkov! A čo je na tom najlepšie – naše výrobky sú nielen skvelé, ale aj lacné! Partnerstvo s prémiovým výrobcom Stamos Germany nám umožňuje ponúkať výbornú kvalitu za nízku cenu! S nami budete profitovať z dlhoročného know-how a odborných znalostí v oblasti remeselných potrieb. Ešte dnes nahliadnite do internetového obchodu expondo a objavte remeselné potreby, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.

Remeselnícke potreby za dostupné ceny v e-shope expondo

Je úplne jedno, či ste profesionálom alebo sa ním chcete stať – u nás ste na správnom mieste! Spoločnosť expondo ponúka rôzne remeselné potreby a v našom obchode určite nájdete to pravé zariadenie pre vás. Nezáleží na tom, či chcete kovy spájať alebo rezať .

Vďaka najmodernejším technológiám sú dnes možné tie najpresnejšie rezy, ktoré dokážete len ťažko predstaviť. Rozhodujúcou mierou k tomu prispieva technológia CNC (Computerized Numerical Control), ktorú pri vývoji svojich produktov používa aj značka Stamos Germany.

Samozrejmosťou je dohliadanie na všetky dôležité výrobné kroky a starostlivá kontrola, aby sme vám mohli ponúknuť skutočne len prvotriedne produkty. Sú vaše lanové kladkostroje už zastarané? V takom prípade určite vyskúšajte kladkostroj značky Stamos!

Naše potreby pre remeselníkov sú vyrábané výhradne z kvalitných materiálov a predstavujú dokonalú voľbu nielen pre profesionálov, ale aj domácich kutilov. Zvýšte svoj obrat s lacnými a profesionálnymi zariadeniami od spoločnosti expondo. Presvedčte sa o našej kvalite a vyskúšajte si, aké ľahké je dosiahnuť dokonalé zvary a mnohé ďalšie technické výsledky s vynaložením minimálnej námahy. Kúpte si remeselné potreby od spoločnosti expondo ešte dnes a pozdvihnite svoje podnikanie v oblasti remesiel na úplne novú úroveň!

Pre profesionálov a tých, ktorí sa nimi chcú stať: remeselné potreby od spoločnosti expondo

Ešte stále hľadáte do svojej zbierky vhodné búracie kladivo ? Žiadny problém! V e-shope expondo nájdete aj široký sortiment vŕtacích kladív , s ktorými si môžete neustále rozširovať svoju zbierku.

Naše kladivá značky MSW Motor Technics presvedčia používateľsky prívetivým ovládaním, výkonnými integrovanými motormi a elegantným a atraktívnym dizajnom. Ak hľadáte neuveriteľne výkonné elektrické náradie na tie najrôznejšie práce, v e-shope expondo ste na správnej adrese.

Všetky remeselné výrobky sa pýšia robustným spracovaním a dlhou životnosťou. Mnohé z nich sú navyše vybavené ergonomickými rukoväťami, ako napríklad naše pásové brúsky na rúry , vďaka čomu si môžete pri práci užívať maximálne pohodlie.

Bez ohľadu na to, či ide o brúsenie, vŕtanie, búranie alebo leštenie, v e-shope expondo nájdete profesionálne náradie za rozumné ceny! Okrem technického know-how je nákup u spoločnosti expondo prísľubom pracovného náradia, ktoré sa vyznačuje robustnosťou, odolnosťou a vysokou kvalitou.

U nás nájdete oveľa viac než len remeselnícke potreby! Okrem iného si môžete kúpiť aj zváračské vozíky ako mobilnú podporu pre vaše zváračky . Nahliadnite do online obchodu spoločnosti expondo a nechajte sa ohromiť rozmanitosťou a kvalitou našich produktov!