Tovar z druhej ruky

Položka: EX20011486

|

Model: RCDM-3K

B-WARE Stroj na donuty - 3 000 W - 6 l

949,00 € 1 179,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • efektívnosť – vyrobí až 900 donutov za hodinu
  • všestrannosť – tri rôzne veľkosti donutov: malé (⌀ 4-5 cm), stredné (⌀ 6-7 cm) a veľké (⌀ 8-9 cm).
  • jednoduchosť – vypúšťací kohútik umožňuje nekomplikované vypúšťanie oleja
  • bezpečnosť – ochrana proti prehriatiu automaticky vypne zariadenie, ak teplota stúpne privysoko
  • ušľachtilá oceľ – ideálny pre oblasť gastronómie, ľahko sa čistí a udržiava

POPIS PRODUKTU

Plne automatický stroj na donuty s tromi nástavcami

S profesionálnym strojom na donuty od Royal Catering je možné vyrobiť veľké množstvo čerstvého, teplého pečiva za krátky čas. Či už v pekárňach, supermarketoch alebo obchodoch so šiškami: vôňa teplých donutov pritiahne množstvo kupujúcich a vďaka lahodnému pečivu sa z nich stanú stáli zákazníci.

Výkonné a plne automatické zariadenia na pečenie pre vaše podnikanie

Stroj na donuty vyrobí až 900 donutov za hodinu a patrí k profesionálnej výbave, ktorej obstarávacie náklady sa rýchlo amortizujú. S výkonom 3 000 W a maximálnou teplotou 200 °C je stroj na donuty efektívnym a spoľahlivým pomocníkom. Vďaka špeciálnemu nástavcu možno plne automaticky vyrábať tri rôzne veľkosti donutov od malých (priemer 4 až 5 cm), cez stredné (priemer 6 až 7 cm) až po veľké (priemer 8 až 9 cm). Dokáže spracovať až 6 litrov cesta naraz: Vopred vytvarované, surové donuty sa vkladajú z dávkovača cesta priamo do oleja, kde sa automaticky otáčajú a zbierajú do zbernej nádoby (nie je súčasťou dodávky). Sladké kysnuté pečivo potom môžeme dochutiť práškovým cukrom či polevou alebo rozpoliť a naplniť.

Telo stroja na donuty Gastro je vyrobené z odolnej ušľachtilej ocele, je obzvlášť hygienické a ľahko sa čistí. Jednoduché čistenie zaisťuje aj vypúšťací kohútik, vďaka ktorému možno starý olej rýchlo odstrániť. Ochrana proti prehriatiu automaticky vypne prístroj pri dosiahnutí príliš vysokej teploty, a tým zaistí bezpečnú prevádzku. Vďaka nastaviteľným nožičkám je stroj na výrobu donutov bezpečný a stabilný aj na nerovnom povrchu.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY