Položka: EX10011493

|

Model: RCWP-1500S

Drvič ovocia - 1 500 W - 2 800 ot/min - veľký lievik

569,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • efektívnosť – vysoká účinnosť s 2 800 ot/min a maximálnou produkciou 800 kg/h
  • výkonnosť – drvič ovocia má silný motor s výkonom 1 500 W a ľahko rozdrví jadrové ovocie
  • odolnosť – vymeniteľný rezací kotúč vyrobený z ušľachtilej ocele a hliníkový kryt zaručujú mnohostranné využitie
  • jednoduchosť – extra veľký vstupný lievik umožňuje rýchle a pohodlné naplnenie veľkého množstva ovocia
  • bezpečnosť – gumené nožičky zaisťujú lepšiu stabilitu a menej vibrácií, integrovaný bezpečnostný spínač poskytuje dodatočnú ochranu

POPIS PRODUKTU

Výkonný drvič na ovocie pomelie až 800 kg jadrového ovocia len za hodinu

S elektrickým drvičom ovocia RCWP-1500S z potrieb pre gastronómiu značky Royal Catering je možné bez námahy nasekať veľké množstvo ovocia a pripraviť ho na odšťavovanie. Výber lisov na ovocie, ktoré potrebujete na výrobu vlastných štiav, nájdete v našom obchode v kategórii kuchynské spotrebiče.

Kvalitný drvič na ovocie zaujme nielen technickými údajmi

Mlynček na ovocie má silný motor s výkonom 1 500 W a 2 800 ot/min. Vďaka týmto hodnotám a obrovskému zásobníku zvládne drvič spracovať až 800 kg ovocia za hodinu. Použitím zariadenia môžete zabudnúť na prácne odkôstkovanie rôznych druhov ovocia pred muštovaním – kôstkové ovocie (broskyne, čerešne, nektárinky, marhule, slivky, mirabelky atď.) treba pred spracovaním odkôstkovať.

Vďaka vysokokvalitným materiálom je drvič mimoriadne odolný. Hliníkový kryt je ľahký, no napriek tomu stabilný a má nízke vibrácie na protišmykových gumených nožičkách. Rezný kotúč sa skladá z ušľachtilej ocele, vďaka čomu je nielen mimoriadne odolný voči hrdzi, ale vďaka minimálne poréznemu povrchu je aj veľmi hygienický. Samotný rezací kotúč môžete v prípade potreby ľahko vybrať a vymeniť. Elektrická drvička na ovocie bola navrhnutá s osobitným dôrazom na bezpečnosť. V zariadení sa nachádza bezpečnostný spínač a vzdialenosť medzi lievikom a rezným kotúčom je využitá na maximum.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY