Položka: EX10011644

|

Model: RCMM-2000W

Mlynček na mäso - spätný chod - 72 kg/h

169,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • vysoký výkon – 2 000-wattový motor spoľahlivo spracuje 72 kg mäsa za hodinu
  • nenáročná obsluha – jednoduchá manipulácia vďaka funkcii spätného chodu
  • variabilita – tri mlecie disky pre jemné a hrubé spracovanie mäsa
  • bezpečnosť – protišmykové nožičky umožňujú bezproblémovú prácu
  • jednoduchá údržba – ušľachtilá oceľ a plast sa jednoducho čistia

POPIS PRODUKTU

Elegantný mlynček na mäso s výkonom 2 000 W

Mlynček na mäso RCMM-2000W zo sortimentu mäsiarskych potrieb od výrobcu Royal Catering predstavuje praktické zariadenie vyznačujúce sa jednoduchou obsluhou. Mlynček sa dá používať v súkromnej, ako aj komerčnej a profesionálnej oblasti, napr. v mäsiarňach a reštauráciách.

Všestranný mlynček na mäso zo sortimentu mäsiarskych potrieb od výrobcu Royal Catering

Výkonný 2 000-wattový motor disponuje silou, ktorú potrebujete na spracovanie veľkého množstva mäsa. Vďaka primeranej spotrebe energie môže mlynček spracovať až 72 kg potravín za hodinu.

Elektrický mlynček sa vyznačuje veľmi vysokou životnosťou a kvalitným prepracovaním. Hliníkový kryt a komponenty z ušľachtilej ocele sú v porovnaní s podobnými produktmi omnoho stabilnejšie.

Príslušenstvo je vhodné na univerzálnu výrobu vlastných hamburgerov, klobásy a iných mäsových produktov, ale aj na spracovanie množstva iných potravín ako paradajky, cestoviny, čili alebo sušené ovocie. Prácu vám uľahčí aj veľký zásobník na mäso a plastový posúvač. Potraviny sa vám podarí bez problémov posúvať do otvoru. S týmto mlynčekom si vďaka priloženej násade hravo poradíte aj s výrobou klobás.

S každým otočením sa mäso efektívne posúva cez závitový hriadeľ oproti ostrej krížovej čepeli a vytláča sa cez mlecie disky. Otvory s priemerom 4 alebo 7 mm, ako aj trojuholníkové otvory sa starajú o rovnomerné rozomletie masy, ktorá sa dá ďalej optimálne spracovať.

Mlynček disponuje spätným chodom na uvoľnenie zaseknutých potravín. V prípade upchatia tak zariadenie nemusíte rozmontovať. Gumové nožičky nielenže chránia citlivý povrch a zaisťujú stabilitu zariadenia, ale znižujú tiež vibrácie vznikajúce počas používania. Výsledkom je maximálne pohodlie pri práci.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY