Položka: EX10011874

|

Model: RC-GFC210

Zásobník na prísady - 24 l

59,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • priestranný – veľká kapacita s objemom 10 l
  • všestranný – vhodný na skladovanie suchých potravín, ako je múka (11 kg), cukor (3,5 kg) alebo ryža
  • univerzálny – vhodný do hotelových reštaurácií, snack-barov alebo kantín
  • dokonalý prehľad – priehľadné veko, ktoré sa dá ľahko odklopiť, vám ukazuje obsah na prvý pohľad
  • príslušenstvo – praktická lopatka na vyberanie tovaru

POPIS PRODUKTU

Zásobník na prísady pre veľké množstvo múky, cukru alebo ryže

Základné kuchynské prísady by mali byť k dispozícii vždy, vlastne ich nikdy nemôže byť dosť. Mobilný zásobník na prísady RC-GFC210 značky Royal Catering sa ideálne hodí na vytváranie zásob, ku ktorým budete mať kedykoľvek prístup. Či už denne spracovávate ryžu, múku alebo cukor, v úložnom zásobníku je dostatok miesta na suché suroviny všetkého druhu.

Mobilný úložný zásobník dopraví prísady bezpečne na vaše pracovisko

S veľkorysým objemom 10 litrov vám pri varení prísady uložené v zásobníku zrejme nikdy nedôjdu. Kapacita zásobníka zodpovedá napríklad 11 kg cukru alebo 3,5 kg múky. Na bezpečné uloženie takých množstiev bol stabilný zásobník na múku vyrobený z odolného a odolného polypropylénu.

Potrebný prehľad zaisťuje priehľadné veko tohto kuchynského náčinia zo sortimentu potrieb pre gastronómiu značky Royal Catering. Vďaka tomu budete mať vždy prehľad o svojich zásobách a môžete včas reagovať, pokiaľ zistíte, že vaše najdôležitejšie prísady pomaly dochádzajú. Pre ľahkú manipuláciu je možné veko vyklopením otvoriť a zavrieť. Súčasťou dodávky je aj lopatka, pomocou ktorej môžete prísady zo zásobníka ľahko vyberať.

TECHNICKÉ DETAILY