Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!

Stamony je synonymom pre spoľahlivé počítačky peňazí s moderným dizajnom za prijateľnú cenu. Sortiment zahŕňa kompaktné počítačky, ktoré vás presvedčia ľahkým a intuitívnym ovládaním. Na výrobu produktov boli použité vysokokvalitné materiály. Jednotlivé komponenty a displeje sú starostlivo prepracované a disponujú používateľským rozhraním, ktoré sa veľmi ľahko čistí. Kúpte si ešte dnes spoľahlivé počítačky peňazí z online obchodu expondo a poriadne sa vyzbrojte na zarábanie peňazí – o ich počítanie sa postará Stamony!

Výkonné počítačky peňazí od Stamony

Všetky počítačky značky Stamony výrazne urýchlia počítanie peňazí a ušetria vám cenný čas. Počítačky peňazí preto predstavujú výbornú investíciu pre podniky, živnostníkov i veľké obchodné spoločnosti, pretože im pomôžu zefektívniť každodennú prácu.

Najväčšou výhodou počítačky peňazí, ktorá sa okrem počítania dokáže postarať aj o ich triedenie, je samozrejme skúška pravosti bankoviek. Tá sa v prípade počítačiek peňazí od Stamony uskutočňuje UV detekciou a magnetickou kontrolou farieb a kódu. Počítačka zároveň disponuje možnosťou nastavenia stupňa citlivosti. Ponúkané zariadenia navyše pri počítaní dokážu od seba spoľahlivo oddeliť zlepené bankovky a rozhodnúť tak o konečnom výsledku kontroly. To sa postará o to, aby sa vám vždy zobrazila správna výsledná suma.

Značka Stamony ponúka počítačku bankoviek PROMON, ktorá okrem testovania hrúbky bankoviek používa aj osvedčený test pomocou fluorescencie (UV) a magnetický test (MG). Vďaka tomu sa toto zariadenie optimálne hodí na presné a predovšetkým bezpečné počítanie peňazí v profesionálnych prevádzkach.

Zdĺhavé počítanie peňazí po celodennej práci sa pre vás odteraz stane minulosťou! S počítačkami peňazí od výrobcu Stamony, ktorého výrobky nájdete v obchode expondo, si budete vždy istí, že vaše peniaze sú nielen správne spočítané, ale sú zároveň aj pravé. 

Stamony si nájde miesto v mnohých priemyselných odvetviach

V každom odvetví ide o peniaze, a preto počítačky peňazí rovnako dobre využijete v mäsiarni ako aj pri skladovej logistike vo zvarovni. Ak sa rozhodnete pre počítačky peňazí od Stamony, ušetríte si zbytočnú prácu, získate drahocenný čas a prinesiete si do svojej firmy špičkovú kvalitu za priaznivú cenu. Spôsob, akým sa počítajú peniaze, sa podobá obchodným váham. V oboch prípadoch sa množstvo peňazí stanoví na základe hmotnosti.

 

Zariadenia boli navrhnuté pre profesionálne použitie a sú charakteristické svojou stabilnou konštrukciou a vysokou spoľahlivosťou. Značka Stamony sa etablovala ako výrobca počítačiek peňazí pre profesionálne použitie a záujemcov presvedčí svojim vkusným dizajnom a vysokou funkčnosťou. Další výrazný prvok tohto multifunkčného zariadenia predstavuje aj intuitívne tlačidlo s kvalitným externým displejom.

 

Počítačka dokáže spoľahlivo identifikovať zlepené, poškodené alebo nové bankovky, a zároveň uskutočniť aj detekciu veľkého množstva bezpečnostných symbolov, vďaka čomu sa jej podarí rozpoznať a vytriediť falzifikáty.

 

 

Urobte ešte dnes tú správnu voľbu, zaobstarajte si počítačky peňazí značky Stamony z nášho online obchodu a ušetrite veľa vzácneho času.

Naposledy pozerané