Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!

Stamos Welding

Výrobca Stamos Welding zastrešuje výber špičkových značiek, ktoré len veľmi ťažko nájdu seberovnú konkurenciu! V rámci tejto značky vám ponúkame široký sortiment zváračiek, plazmových rezačiek a príslušenstva, spomedzi ktorého si vždy vyberiete ten správny produkt. Je úplne jedno, či práve potrebujete oddeľovať alebo spájať materiály, pretože široká škála silných partnerov pod záštitou Stamos Welding uspokojí rovnako profesionálnych zváračov, ako aj zapálených nováčikov. Nenechajte si ujsť výbornú príležitosť a pozrite si kompletnú ponuku v našom informačnom katalógu.

Stamos Welding – všetky prednosti pod jednou strechou

Stamos Welding zjednocuje mnohé známe a renomované značky, ktoré vám s nadšením ponúkame v našom online obchode expondo! Rovnako ako značka Royal Catering, ktorá prináša prvotriedne potreby pre gastronómiu, predstavuje Stamos značku ponúkajúcu produkty, ktoré potešia srdce každého zvárača. Stamos Basic vám prináša vynikajúce produkty za neuveriteľne férové ceny a predstavuje tú správnu voľbu pre tých, ktorí stoja na začiatku svojej zváračskej kariéry. Táto dcérska spoločnosť výrobcu Stamos Welding vám zároveň ponúka aj robustné zváračky. Či už ide o MMA, TIG zváračku s volfrámovou elektródou alebo o niečo praktickejšiu plazmovú rezačku od Stamos Basic, každé z týchto zariadení splní vaše najtajnejšie zváračské priania. Znie to lákavo, však? To však ešte vôbec nie je všetko z bohatej ponuky, ktorú vám prináša Stamos Welding! Okrem našej produktovej línie pre začiatočníkov, ktorá vám zaručí hladký štart zváračskej kariéry, ponúkame pod strechou firmy Stamos Selection overenú kvalitu, ktorá vám umožní vykonávať tie najprecíznejšie zvarové spoje. Podobné superlatívy verne vystihujú aj proces navrhovania týchto výnimočných strojov v našom sortimente. Je jedno, či ide o plazmové rezačky alebo zváračky na hliník – doprajte si aj počas zvárania vždy to najlepšie! Pre expondo je prvotriedna kvalita v prípade ponuky tohto výnimočného radu zváračiek jednoducho dôležitou prioritou. Zoznámte sa s ďalším presvedčivým partnerom Stamos Welding!

Zvoľte si na každú príležitosť to najlepšie!

 

Okrem bežnej ponuky vám však v rámci značky Stamos Welding prinášame aj ďalšie unikátne zariadenia. K tomu patrí napríklad produktová línia Stamos ECO. Meno a zelená farba veľmi rýchlo prezradia, na čom tomuto výrobcovi záleží. Okrem vynikajúcich výsledkov pri používaní totiž myslí aj na životné prostredie. Preto sme výrazne znížili spotrebu energie a pri výrobe používame výlučne ekologické materiály. To sa však samozrejme nedeje na úkor robustnosti produktu! V tomto prípade sa môžete rovnako ako u ostatných produktov tešiť na kombináciu výbornej udržateľnosti, rešpektu voči prírode a špičkovej kvality! Ostatné značky ako Stamos Power² a naša Pro Series výborne dopĺňajú vydarenú ponuku z dielne Stamos. Všetky zariadenia sú jasným dôkazom toho, že sme verní nášmu záväzku, ktorým je postarať sa o potešenie z pohodlného zvárania. Stamos Welding je tak v oblasti potrieb pre remeselníkov ekvivalentom toho, čím je napríklad značka Kern v prípade profesionálneho a spoľahlivého váženia v každodenných stresových situáciách. Je to teda nad slnko jasné – expondo na vás opäť hlboko zapôsobí bohatým výberom výnimočných značiek a produktmi od Stamos Welding poteší nielen zváračských začiatočníkov, ale aj skúsených veteránov. Prvotriedna koncepcia, robustný dizajn a maximálna orientácia na zákazníka – na týchto pilieroch stoja produkty od výrobcu Stamos Welding. Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť a pozrite si náš katalóg!

Naposledy pozerané