Výpredaj

Položka: EX10030392

|

Model: SBS-DM-1000

Multimeter - 2 000 hodnôt - hFE - meranie teploty

25,99 € 35,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • multifunkčný – test prúdového zosilňovacieho činiteľa (hFE) u tranzistora a meranie zapínacieho prúdu
  • teplotná sonda – umožňuje meranie v širokom rozsahu
  • pohodlný – zabudovaný držiak a puzdro súčasťou dodávky
  • ľahké čítanie nameraných hodnôt – LCD displej s podsvietením a funkcia Hold
  • univerzálne použitie – mnoho funkcií pre použitie v najrôznejších oblastiach

POPIS PRODUKTU

Digitálny multimeter s hFE a meraním teploty

Digitálny multimeter, ako napr. tento model výrobcu Steinberg Systems, patrí k štandardnému vybaveniu elektronických dielní a pri elektroinštalačných prácach. Tento kompaktný prístroj slúži na meranie napätia, odporu, prúdu, kapacity, frekvencie, teploty i zapínacieho prúdu a testu tranzistora (test prúdového zosilňovacieho činiteľa hFE). Teplotná sonda môže merať teplotu od 20 °C do 1 000 °C. Meracie rozsahy ostatných veličín sú nasledujúce: 200 mV až 1 000 V (DC) a 200 mV až 1 000 V (AC), 2 mA až 20 A (DC), 200 Ω až 20 MΩ a 0 Hz až 200 kHz. Všetky výsledky uvidíte na veľkom displeji, ktorý zobrazuje čísla do 2 000. Tento multimeter padá do kategórie CAT III, takže ho možno použiť na meranie prúdu na živých vodičoch – je teda ideálny na použitie v oblasti priemyslu, remeselných prác, elektroniky a mechaniky aj na domáce použitie.

Multifunkčná meracia technika v mobilnom prevedení

Digitálny multimeter má vlastnosti, vďaka ktorým je jeho použitie pohodlné a ľahké. LCD displej s podsvietením umožňuje nekomplikované čítanie hodnôt zobrazených v reálnom čase, a to aj za horšej viditeľnosti. Funkciou Hold môžete namerané hodnoty na displeji po určitú dobu podržať. Výber funkcií a meracích rozsahov je vďaka veľkému otočnému prepínaču ľahký a rýchly. Všetky potrebné káble a sondy sú súčasťou dodávky.

Vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti padne multimeter perfektne do ruky a vďaka prevádzke na batériu (bloková batéria 6F22, 9 V; nie je súčasťou dodávky) sa ideálne hodí pre mobilné použitie. Funkcia automatického vypnutia zaisťuje dlhú životnosť batérie. Symbol na displeji včas informuje, že by mala byť čoskoro vymenená. Súčasťou dodávky je príslušenstvo, ktoré uľahčuje použitie multimetra: nastaviteľný držiak s nastaviteľným uhlom, ktorý sa nachádza na zadnej strane multimetra, a nylonové puzdro na bezpečné skladovanie.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY