Položka: EX10030654

|

Model: SBS-FZ 3000/5M

Reťazový kladkostroj - 3000 kg - {{chain_lenght}} m

169,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • sila – stabilný reťazový kladkostroj s nosnosťou 3000 kg
  • flexibilita – vďaka výške zdvihu {{chain_lenght}} m
  • praktické náradie – ručné prevedenie nevyžaduje zdroje napájania
  • dlhá životnosť – pozinkované skrutky, matice a skrutky a tvrdená reťaz zaručujú najvyššiu priemyselnú kvalitu
  • bezpečnosť – spoľahlivé ťahové brzdy držia bremeno

POPIS PRODUKTU

Pomocou reťazového kladkostroja je možné ľahko zdvíhať ťažké bremená do 3000 kg

Oceľové nosníky, bloky motorov alebo lešenia – existuje mnoho predmetov, ktoré sú príliš ťažké na to, aby ich bolo možné premiestňovať bez nástrojov. Presne pre tieto prípady bol navrhnutý reťazový zdvihák SBS-FZ 3000/5M, ktorý znásobením sily uľahčuje prácu pri zdvíhaní ťažkých bremien. Vďaka jeho flexibilnej konštrukcii sa hodí ako na použitie v stavebníctve, tak aj v dielni alebo v sklade.

Výkonný reťazový kladkostroj značky Steinberg Systems

Reťazový kladkostroj značky Steinberg Systems ponúka nosnosť až 3 t. Túto vysokú nosnosť umožňuje robustná konštrukcia, ktorá je vyrobená z ocele. Rovnako stabilná je aj oceľová reťaz, ktorá slúži na zdvíhanie bremien a má reťazové články s priemerom 7 milimetrov. Reťaz je navyše tvrdená a skrutky, matice a závity sú pozinkované. To chráni zariadenie pred koróziou a spĺňa najvyššie priemyselné štandardy.

Pomocou reťazového kladkostroja môžete zdvíhať predmety až do výšky {{chain_lenght}} metrov, vďaka čomu budete mať pri ich premiestňovaní maximálnu voľnosť pohybu. Reťazový kladkostroj pracuje čisto mechanicky, preto pri jeho použití nebudete potrebovať žiadny zdroj elektrickej energie. Tri ozubené kolesá vo vnútri zariadenia zaisťujú optimálny prenos sily. Vďaka tomu je možné ho používať obzvlášť flexibilne.

Reťazový zdvihák sa pripevňuje stabilným hákom buď k stropu alebo na lešenie. K dispozícii je aj druhý hák na bremená. Hák môžete zaistiť račňovým mechanizmom, aby bremeno na reťazi viselo bezpečne. Pri zdvíhaní a spúšťaní bremien je možné ťažnú reťaz podľa potreby zablokovať. Vďaka tomu budete mať pri práci s týmto ručným reťazovým zdvihákom vždy plnú kontrolu.

TECHNICKÉ DETAILY