Položka: EX10050148

|

Model: ASHCLEAN 20SW

Vysávač na popol - 1 200 W - ušľachtilá oceľ - filter HEPA - kolieska

79,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • výkonný – silných 1 200 W a ≥ 21 kPa zaisťujú spoľahlivý výkon
  • trvanlivý –kryt z ušľachtilej ocele je mimoriadne robustný
  • priestranný – objem 20 l
  • spoľahlivý – filtračný systém HEPA
  • multifunkčný – vďaka ohybnej hadici a ventilátoru použiteľný na vznietenie ohňa

POPIS PRODUKTU

Vysávač popola pre krby, kachle na drevo alebo pelety a pre grily

Vysávačom na popol značky ulsonix ľahko a bezpečne vyčistíte krby, kachle aj grily. Vďaka výkonu 1 200 W a podtlaku ≥ 21 kPa poskytuje tento vysoko výkonný vysávač popola vynikajúce výsledky – aj v súkromnom sektore.

Priemyselný vysávač s funkciou sania a fúkania od výrobcu ulsonix

Vďaka vyberateľnému filtračnému systému HEPA je vysávač na sadze chránený pred vnikom prachových častíc, čo mu tak zaručuje dlhú životnosť. Dlhú životnosť má vďaka nenáchylnosti ku korózii aj nádoba na nečistoty z ušľachtilej ocele, ktorá má objem 20 l. Veľký objem umožňuje dokonca aj opakované čistenie veľkých plôch bez toho, aby bolo potrebné medzitým vysávač na popol vyprázdniť. Vysypanie nádoby je nekomplikované, obsah vysypete otvorom so západkovým uzáverom.

Pre ešte pohodlnejšiu manipuláciu má vysávač na sadze nízku hmotnosť iba 4 kg a hadicu dlhú 150 cm, ktorá je súčasťou dodávky a primontovaná k vysávaču dosahuje celkovú dĺžku 165 cm. Ďalšie plusy vysávača sadzí: 4 m dlhý napájací kábel a kolieska poskytujú dostatočne veľkú voľnosť pohybu a pripojené držadlo umožňuje ľahkú prepravu.

Tento prístroj je však viac ako obyčajný vysávač na krb! Ľahko ho možno premeniť na fukár. Nielenže pomocou neho môžete odfúkavať listy alebo nečistoty, ale tiež ho môžete použiť na zapálenie krbu alebo grilu. Krbový vysávač je preto malý multifunkčný prístroj, ktorý uľahčí prácu v rôznych situáciách.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY