Položka: EX10280020

|

Model: WI-PPM-55

Škubačka hydiny - 1 500 W - 360 kg/h

839,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • účinnosť – stroj ošklbe 3 až 4 sliepky na jeden priebeh
  • precíznosť – 131 špeciálne ryhovaných a usporiadaných gumových prstov zaručuje optimálny výsledok
  • silný výkon – motor o 1 500 W otáča bubon na rýchlosť 275 ot/min
  • čistota – vďaka veľkému otvoru vytrhané perie dobre vypadáva von zo stroja
  • mobilita – 4 kolesá z odolného plastu, 2 z nich majú brzdy

POPIS PRODUKTU

Bubnová šklbačka hydiny pre rýchle a dôkladné šklbanie hydiny

Máte hydináreň, ale nemáte čas šklbať sliepky, kačice a husi ručne? Potom je elektrická šklbačka hydiny WI-PPM-55 značky Wiesenfield ideálnym pomocníkom, pretože túto časovo náročnú a namáhavú činnosť vykoná v priebehu sekúnd.

Ošklbať 3 až 4 sliepky za minútu? Pre bubnovú šklbačku hydiny značky Wiesenfield je to hračka!

Kvalitná šklbačka na hydinu dokáže na jeden priebeh ošklbať 3 až 4 sliepky. V komerčnej prevádzke tak celkovo dosiahnete enormný pracovný výkon až 360 kg/h. Umožňuje to motor s výkonom 1 500 W, ktorý otáča bubon z potravinárskej ušľachtilej ocele až na 275 ot/min. 131 drážkovaných, špeciálne usporiadaných gumových šklbacích prstov vo vnútri bubna zaisťujú optimálny výsledok; koža šklbaných zvierat je pri tom zároveň dobre chránená. A to všetko s účinnosťou 98 percent!

Náš tip: V tomto stroji môžete šklbať aj dve sliepky naraz. Odporúčame však naplniť bubon na jeden priechod iba jedným operencom, aby nedošlo k poškriabaniu kože a mäsa ostrými pazúrmi. Gumové prsty okrem peria tiež odstraňujú nečistoty na koži hydiny. Ošklbané perie zo šklbačky vypadáva a je zhromažďované v kontajneri. Motor poháňa bubon pomocou remeňa, čo minimalizuje riziko závad a zaisťuje bezproblémovú údržbu.

Preprava šklbačky na kurčatá je jednoduchá vďaka štyrom kolesám, z ktorých dve sú vybavené brzdami. Škubačka na kačice, alebo aj škubačka na husi, je takmer kompletne vyrobená z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele. Vďaka jej dlhej životnosti je skutočným obohatením pre všetkých poľnohospodárov, malé podniky alebo aj hobby chovateľa.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY