Výpredaj

Položka: EX10260105

|

Model: STAR_BIN_07

Bezdotykový odpadkový kôš - dvojitý - 70 l - hranatý

139,00 € 149,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • bezkontaktné použitie – kôš sa automaticky otvorí a zatvorí
  • pohybový senzor - dosah cca 20 cm a LED displej
  • flexibilita – jedno alebo dva samostatné vrecia na odpad
  • mobilita – batérie a praktické držadlá
  • hygiena – ľahké čistenie vďaka odolnému plášťu z ušľachtilej ocele

POPIS PRODUKTU

Dvojitý kôš s kapacitou 70 l

Odpadkový kôš by mal byť predovšetkým hygienický. To je dôvod, prečo sa dvojitý odpadkový kôš STAR_BIN_07 otvorí, akonáhle sa k nemu priblížite, a potom sa opäť automaticky sám zavrie. Ako správne tušíte, pri otváraní sa ho vôbec nemusíte dotýkať. To je obzvlášť hygienické a samozrejme aj pohodlné. Vyhadzovať odpadky môže byť tak jednoduché!

Praktický, elegantný, hygienický – bezdotykový odpadkový kôš značky Fromm & Starck

Veko odpadkového koša zostáva pevne a nepriedušne uzavreté, kým sa k nemu nepriblížite s kúskom papiera alebo ohryzkom z jablka na vzdialenosť 20 cm. Detektor pohybu zistí pohyb a sám veko otvorí. Týmto spôsobom sa môžete zbavovať odpadkov úplne pohodlne. Pokiaľ senzor nezaznamená žiadny pohyb, veko sa po piatich sekundách automaticky uzavrie. Doba omeškania je zobrazená LED diódou a je vidieť aj odčítanie času.

Automatický detektor pohybu má množstvo výhod. Veko je otvorené, iba ak chcete niečo zahodiť, inak zostane po zvyšok času zatvorené. To je veľké plus najmä pri rýchlo sa kaziacom odpade. Pri vyhadzovaní odpadkov sa viac nemusíte dotýkať veka. Nielenže tým ochránite svoje zdravie, ale si tiež užijete maximálny komfort.

Tento dvojitý kôš je tiež skvelým pomocníkom pri separovaní odpadu. Do nádoby s objemom 70 l je možné vložiť buď veľké vrece na odpadky, alebo pomocou upevňovacieho rámu dva oddelené vrecia. To vám umožní likvidovať rôzne druhy odpadu, ako je zvyškový odpad alebo plast. Vrecia na odpadky možno ľahko vymeniť. Odolný plášť vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele sa vďaka hladkým povrchom obzvlášť ľahko čistí.

Na chránenom mieste je umiestnený spínač na zapnutie a vypnutie senzora. Automatický systém je napájaný šiestimi ceruzkovými batériami AA (nie sú súčasťou dodávky), takže môžete kôš na odpadky používať nezávisle na externom zdroji energie. V prípade potreby je možné veko otvoriť aj ručne.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY