Výpredaj

Položka: EX10230198

|

Model: GR-SPB320

Nafukovací paddleboard - 130 kg - čierny

229,00 € 299,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • flexibilnosť – všestranne použiteľný ako paddle board alebo surf
  • praktická konštrukcia  –  veľmi ľahko sa prepravuje vo vyfúknutom stave
  • rýchle použitie - vzduchom naplnené za 5 minút
  • stabilita – maximálna nosnosť 130 kg
  • bezpečnosť – protišmyková podložka pre bezpečnosť a stabilitu

POPIS PRODUKTU

Stand up paddleboard na trávenie voľného času na vode!

So stand up paddleboardom GR-SPB320 od spoločnosti Gymrex si dokonale užijete vodné radovánky, či už ide o vrcholový šport, alebo voľnočasovú aktivitu, SUP ponúka vhodné využitie na každú príležitosť. Jednoduchá preprava, ľahká manipulácia, stabilita, bezpečnosť a veľa zábavy – to všetko v jednom paddleboarde!

Jednoduchosť, bezpečnosť a flexibilita – SUP značky Gymrex

Stand up paddleboard je po nafúknutí veľmi stabilný, bez vzduchu je veľmi ľahký a ľahko sa prepravuje. S maximálnou nosnosťou 130 kg má všestranné využitie. SUP sa dá používať na pádlovanie v stoji, ale je možné naň nainštalovať aj sedadlo alebo plachtu. Plast je vhodný do slanej aj sladkej vody a paddleboard možno používať na všetkých vodných plochách.

Vďaka protišmykovej podložke je SUP maximálne bezpečný a umožňuje pevný postoj. Na doske si udržíte stabilitu, aj keď máte mokré nohy. Stojan na paddleboard je vyrobený v modernom surfovom dizajne.

Paddleboard SUP je možné nafúknuť a pripraviť na použitie len za 340 sekúnd. Tlak vzduchu v paddleboarde SUP je približne 0,7 až 0,9 bar.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY