Položka: EX10230131

|

Model: GR-SPB300

Nafukovací paddleboard - 135 kg - modrá/námornícka modrá - súprava s pádlom a príslušenstvom

329,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • stabilita – možno ho zaťažiť až 135 kg
  • bezpečnosť – protišmyková základňa, rukoväť a lanko na nohu
  • robustná konštrukcia – kvalitné spracovanie, ako aj odolné PVC s povrchom s technológiou drop-stitch
  • mobilita – nízka hmotnosť a rýchla montáž a demontáž
  • príslušenstvo – pádlo a súprava na opravu sú súčasťou balenia

POPIS PRODUKTU

Šup do vody s nafukovacím stand up paddleboardom a všetkým príslušenstvom

Vedeli ste, že vodné športy sú práve v móde? Spestrite si dovolenku alebo všedné dni: S nafukovacím stand up paddleboardom GR-SPB300 značky Gymrex BALANCE LINE sa môžete plaviť po plytkých vodách alebo surfovať v jemných vlnách. Paddleboard dokonale nadobudne svoj tvar ihneď po nafúknutí. Súprava obsahuje okrem stand up boardu aj pádlo, tri plutvy, súpravu na opravu a vysokotlakové vzduchové čerpadlo. S výrobkami značky Gymrex ste pri vodných športoch na tej správnej vlne!

Či už ide o jazero, rieku alebo more – paddleboard zaručuje nielen zábavu, ale aj šport

Pevná konštrukcia paddleboard dosky zvládne zaťaženie až 135 kg a udržuje stabilitu na vode. Na nafukovanie použite vysokotlakové ručné čerpadlo s pripojené k ventilu, ktoré je súčasťou balenia. V priebehu niekoľkých sekúnd môžete spustiť nafukovací stand up paddleboard na vodu. Vďaka nízkej hmotnosti len 8 kg a rukoväti je preprava SUP dosky mimoriadne jednoduchá, a to aj keď je nafúknutá. Na rýchle vyprázdnenie po výlete a úsporu miesta použite ventil.

Bezpečnosť na doske zaisťuje protišmyková podložka, nazývaná aj podložka EVA. Lanko na nohu s dĺžkou 305 cm, ktoré je súčasťou balenia, sa obopne okolo členku a zaručuje, že výstroj neodpláva príliš ďaleko. Lanko môžete použiť aj na ťahanie po vode. Na vrchnej strane SUP dosky sa takisto nachádzajú elastické popruhy na pripevnenie batožiny.

S ľahkým hliníkovým pádlom bez problémov nájdete ten správny smer na ľahké manévrovanie. Vďaka trom vymeniteľným plutvám môžete manipuláciu nafukovacieho stand up paddleboardu plne prispôsobiť typu vody a vlastným preferenciám. Všetky časti súpravy môžete bezpečne a jednoducho uložiť do priestrannej tašky na prenášanie. Súčasťou je aj súprava na opravu – len pre istotu.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY