Položka: EX10230127

|

Model: GR-SPB370

Nafukovací stand up paddleboard - 120 kg - zelená - sada s pádlom a príslušenstvom

339,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • stabilita – unesie až 120 kg
  • bezpečnosť – nekĺzavá podložka, držadlo a remienok (leash)
  • robustná konštrukcia - kvalitné spracovanie a odolné PVC
  • mobilita – nízka hmotnosť, rýchle nafúknutie a vyfúknutie
  • príslušenstvo – súčasťou sady je pádlo a súprava na opravu

POPIS PRODUKTU

S nafukovacím stand up paddleboardom a všetkým príslušenstvom môžete ihneď do vody

Vodné športy sú v móde, pretože dokážu krásne spestriť dovolenku aj bežné všedné dni. S nafukovacím stand up paddleboardom GR-SPB370 značky Gymrex sa môžete prechádzať v plytkých vodách alebo surfovať na miernejších vlnách. Plavák alebo paddleboard bude mať svoj dokonalý tvar ihneď po nafúknutí. Okrem dosky obsahuje táto sada aj pádlo, plutvičku (list), opravnú sadu a vysokotlakovú vzduchovú pumpičku. S produktmi Gymrex budete v prípade vodných športov perfektne vybavení!

Na jazere, rieke alebo mori – pádlovanie je zábava a udržuje fit!

Robustná konštrukcia dosky paddleboardu unesie až 120 kg a zaisťuje stabilitu na vode. Na nafúknutie sa k ventilu pripojí dodaná ručná vysokotlaková pumpička. SUP paddleboard je možné spustiť do vody v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka nízkej hmotnosti iba 12 kg a držadlu je preprava paddleboardu jednoduchá aj vo vyfúknutom stave. Ventil slúži na rýchle vypustenie vzduchu, aby plavák pri skladovaní nezaberal príliš veľa miesta.

Bezpečnosť na doske zaručuje protišmyková EVA podložka. Dodávaná 305 cm dlhá šnúra s prípojným remienkom, ktorý si upevníte okolo členka, zaručuje, že Vám plavák neupláva. Šnúru je možné tiež použiť ako ťažné lano, ktorým sa necháte ťahať po vode. Na hornej strane plaváka sa nachádzajú elastické gumové pásky na pripevnenie batožiny.

S ľahkým pádlom môžete ľahko pohybovať a pádlovať do požadovaného smeru. Vďaka odnímateľnému listu môžete pádlo úplne prispôsobiť vode a preferenciám používateľa. Na stabilné D-krúžky dosky je možné namontovať kajakové sedadlo. V priestrannom prepravnom batohu je možné dobre a bezpečne uchovávať všetky časti tejto sady. Súčasťou balenia je sada na opravy – len pre prípad.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY