Trustpilot
Žiadne hodnotenia Buďte prvým zákazníkom, ktorý ohodnotí tento produkt

Motorový fúrik - na pásoch - do 500 kg - 6,7 kW

2 449,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10090495

|

Model: HT-MD-500B

Záruka najnižšej ceny
Cena zahŕňa 20 % DPH.
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
2 449,00 €
3+
5%
2 326,55 €
5+
10%
2 204,10 €
10+
15%
2 081,65 €
Kľúčové vlastnosti
  • Efektívny – výklopný kontajner s rozmermi 950 x 680 x 465 mm a nosnosťou 500 kg
  • výkonný – benzínový motor 6,7 kW ako aj tri stupne vpred a jeden vzad
  • manévrovateľnosť – smer jazdy sa dá ľahko ovládať na rukoväti a šírka rozchodu 180 mm pre strmé svahy alebo blatisté povrchy
  • Všestranné – ideálne na staveniskách alebo v záhrade napr. B. na prepravu výkopovej zeminy, sutiny, kameňov a objemných materiálov alebo nástrojov
  • odolnosť – pevná a odolná oceľová konštrukcia s motorom nenáročným na údržbu
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Výkonný motorový fúrik s húsenicovým pohonom a flexibilným vyklápacím kontajnerom

Motorový fúrik z kvalitných remeselných potrieb Hillvert ponúka vysoký výkon v kombinácii s najlepšou manévrovateľnosťou a veľkorysým vyklápacím kontajnerom. Mini pásový sklápač je preto ideálnym dopravným prostriedkom na výkop zeminy, sutiny, kameňov a objemných materiálov alebo stavebnej techniky s celkovou hmotnosťou do 500 kg, a to ako v záhradníctve a pri úprave zelene, tak aj na stavbách.

Preprava materiálu bude odteraz hračkou! Ľahko ovládateľný pásový sklápač značky hillvert

Fúrik s motorom boduje najmä jednoduchým ovládaním pomocou rukoväte. V závislosti od zaťaženia a povrchu môžete pomocou neho zvoliť jeden z troch prevodových stupňov alebo spiatočku. Vďaka šírke rozchodu 180 mm pogumovaných pásov môžete fúrik s motorom s istotou pohybovať aj na svahoch do 15° alebo na blatistom či citlivom povrchu. Výkonný 6,7 kW 4-taktný motor vás podporí bez kompromisov.

Obzvlášť veľkoryso je riešený výklopný kontajner fúrik s motorom. Vďaka bočným panelom s výškou až 46,5 cm a ložnou plochou 68 x 95 cm ľahko pojme veľké množstvo a predmety. Sypký materiál vyložíte rýchlo a s minimálnou námahou z podnosu sklopného o 62° pomocou plynovej pružiny. V neposlednom rade zaujme pásový dumper svojou dlhou životnosťou. Zabezpečuje to pevná a odolná oceľová konštrukcia v kombinácii s motorom nenáročným na údržbu. Na uskladnenie má stroj ventil, ktorým môžete vypnúť prívod paliva.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


Triediť podľa :

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty