Trustpilot
Počet hodnotení: (2)

Balkónová elektrocentrála - 800 W - 2 monokryštalické panely - kompletná sada pripravená na zapojenie

679,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10062483

|

Model: S-POWER-P&P7

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne štvrtok 18. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
679,00 €
3+
5%
645,05 €
5+
10%
611,10 €
10+
15%
577,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • výkonná – balkónová elektrocentrála s celkovým výkonom 800 W
  • Praktické – inteligentné monitorovanie balkónovej elektrárne cez WiFi alebo Bluetooth na vašom mobilnom zariadení alebo PC
  • kompaktný – priestorovo úsporný balkónový solárny systém je vhodný aj pre malé balkóny
  • Jednoduchá – nekomplikovaná montáž solárneho panelu na balkón cez 10 m dlhý kábel s EU zástrčkou
  • Efektívne – 2 monokryštalické balkónové solárne panely a sledovač MPP pre maximálnu produkciu energie
  • Odolná - robustná konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných materiálov
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Nekomplikovaná solárna energia s kompletnou súpravou balkónovej elektrárne od MSW!

Využívanie solárnej energie je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým! Kompletná balkónová elektrocentrála od MSW má integrovaný menič a 10 m dlhý kábel s EU zástrčkou pre jednoduché napájanie vyrobenej energie do elektrickej siete. Po rýchlej inštalácii môžete jednoducho sami prevziať kontrolu nad monitorovaním balkónového solárneho panelu: S Bluetooth alebo WiFi pripojením získate všetky aktuálne dáta na svojom mobilnom zariadení alebo PC a vždy budete mať všetky relevantné hodnoty v vyhliadka.


Výkonná balkónová elektrocentrála s celkovým výkonom 800 W

Dva monokryštalické solárne panely ponúkajú silný výkon 800 W. Solárne články M-TYP pracujú od úsvitu do súmraku a ponúkajú najdlhšiu dobu prevádzky zo všetkých dostupných panelov – a to aj počas celého roka a za rôznych poveternostných podmienok. Integrovaný MPP tracker ovplyvňuje odolnosť voči záťaži a priebežne optimalizuje výkonové hodnoty systému. Takto vyrobenú energiu môžete použiť na priame napájanie svojich zariadení - napríklad záhradného osvetlenia -, uložiť ju na neskoršie použitie alebo ju napájať do elektrickej siete prostredníctvom zástrčky. S balkónovým solárnym systémom ušetríte peniaze a zároveň prispejete k energetickému prechodu.

Vďaka kompaktnému dizajnu systému môžete balkónovú elektrocentrálu inštalovať aj na malé balkóny alebo do upravovateľných záhrad. Dodávaný montážny materiál umožňuje bezpečné a robustné upevnenie, zatiaľ čo 10 m dlhý kábel vám ponúka dostatok flexibility na výber správneho miesta. Pri inštalácii sa prosím riaďte pokynmi v montážnom návode, ako aj miestnymi predpismi a bezpečnostnými pokynmi.
Balkónová elektrocentrála je vyrobená z kvalitných materiálov a vďaka svojej robustnej konštrukcii má extrémne dlhú životnosť. S triedou ochrany IP65 ponúka tento solárny systém najvyššiu ochranu proti dotyku, je prachotesný a chránený proti striekajúcej vode zo všetkých strán.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


4.0

Založené na 2 hodnoteniach

Triediť podľa :

pred 5 mesiacmi Publikované na Expondo Czech Republic

Fotovoltaika 600 v

som spokojný s výrobkom aj rýchlosťou dodania.

pred 7 mesiacmi Publikované na Expondo Switzerland

Bohužiaľ vo Švajčiarsku je to nezákonné

Ponúkaná balkónová elektrocentrála sa nedá legálne nainštalovať vo Švajčiarsku a nedá sa zaregistrovať u dodávateľa elektriny a chýba aj potvrdenie o potvrdení. to môže byť vo Švajčiarsku veľmi drahé

Zobraziť originálne hodnotenie

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty