Trustpilot
Výpredaj
Počet hodnotení: (5)

Brúska na steny - 1 010 W - s vreckom na zachytávanie prachu

85,00 € 119,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10060737

|

Model: MSW-DWS1010WB

Záruka najnižšej ceny
Cena zahŕňa 20 % DPH.
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
85,00 €
3+
5%
80,75 €
5+
10%
76,50 €
10+
15%
72,25 €
Kľúčové vlastnosti
  • výkonné brúsenie stien a stropov vďaka motoru 1 010 W
  • nízka hmotnosť a ergonomická, nekĺzavá rukoväť zaručuje vysokú mobilitu
  • individuálne prispôsobenie - 7 rýchlostných stupňov 1 300 - 3 200 ot./min
  • rýchla a nenamáhavá práca – veľký brúsny tanier s Ø 255 mm
  • vrecko na prach uľahčuje čistú prácu a šetrí dýchacie cesty
  • funkcia switch-lock pre pohodlnú trvalú prevádzku
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Brúska na steny - 1 010 W - so sáčkom na zachytávání prachu

Výkonná a jednoduchá, ale účinná manipulácia. To sú najdôležitejšie kritériá pri rozhodovaní o zakúpení brúsky na steny. Platí to ako pre profesionálne použitie v suchých stavbách, tak aj pre ambicióznych domácich majstrov pri renováciách a dokončovacích prácach. Prenosná brúska na steny MSW-DWS1010WB zo sortimentu brúsok výrobcu MSW je vybavená výkonným, vytrvalým 1 010 wattovým motorom a vreckom na zachytávanie prachu. Je preto ideálne vhodná na brúsenie a začisťovanie vnútorných a vonkajších plôch, stropov alebo plôch s obmedzeným prístupom, ako napríklad vo veľkých výškach.
S výkonom motora 1 010 wattov a 7-stupňovým nastavením rýchlosti v rozsahu od 1 300 do 3 200 ot./min dokáže táto brúska pre suché stavby dosahovať vždy optimálne výsledky za najrôznejších pracovných podmienok. Za tým účelom disponuje prístroj rýchlostným kolieskom so siedmimi voliteľnými polohami. Poloha „min“ je najnižší rýchlostný stupeň (cca 1 300 ot./min) a „max“ najvyšší (cca 3 200 ot./min). Posledne uvedený rýchlostný stupeň zvolíte, pokiaľ musíte uberať veľké nerovnosti, najnižší stupeň slúži na finálny jemný brús.
Tiež veľký brúsny tanier so systémom suchého zipsu, ktorého hĺbku brusu je možné nastaviť pomocou dodávaných podložných krúžkov, rovnako ako relatívne malá hmotnosť brúsky prispievajú k rýchlemu, efektívnemu a nenamáhavému výsledku brúsenia. S priemerom brúsneho taniera 225 mm je možné pracovať veľkoplošne. Sacie otvory v povrchu brúsneho taniera zaisťujú efektívne absorbovanie obrusu, ktorý je odvádzaný do vrecka na prach.
Vrecko na prach, 1,30 metrov dlhá sacia hadica vrátane adaptéra s priemerom 38 a integrované uhlíkové kefy sú súčasťou dodávky tejto brúsky na steny. Preto môžete začať s prácou rovno a brúsenie vykonávať vždy čisto a bez ohrozenia zdravia bez toho, aby ste po skončení práce museli vynakladať veľa času na čistenie. Dodávanú saciu hadicu môžete pripojiť na vysávač. Vďaka tomu môžete znížiť fyzickú prácu používateľa. V závislosti na regulácii sacieho výkonu sa brúsny tanier prisaje na stenu, čo minimalizuje tiažovú silu prístroja pre užívateľov.
Vysokú mieru voľnosti pohybu a flexibility podľa podmienok pracovného prostredia vám umožňuje pohyblivá sacia hadica, vrecko na prach s pohodlným závesným popruhom a 4,20 m dlhý sieťový kábel. Vďaka nekĺzavému gumovému oplášteniu ergonomickej rukoväte vám brúska navyše zaručuje pohodlnú prácu – a to aj nad hlavou. Tú navyše podporuje funkcie switch-lock, prostredníctvom ktorej môžete prostredníctvom aretačnej funkcie prepnúť na trvalú prevádzku.
Brúska na steny výrobcu MSW je dodávaná s rozsiahlym príslušenstvom, môžete preto začať pracovať ihneď po obdržaní tovaru. V rozsahu dodávky je obsiahnutých: 6 brúsnych papierov (po jednom papieri so zrnitosťou 80, 100, 120, 150, 180 a 240), hadicový adaptér, kľúč na naskrutkovanie brúsneho taniera, imbusový kľúč, skrutkovač, dva podložné krúžky a už uvedené súčasti na zachytávanie prachu a sacej hadice.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


4.6

Založené na 5 hodnoteniach

Triediť podľa :

pred 7 mesiacmi Publikované na Expondo France

VYNIKAJÚCA HODNOTA

Ľahká a praktická brúska na steny, vynikajúci pomer ceny a kvality.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Poland

379 zl

Nemôžem vyskúšať a kúpiť tento mlynček

Odpoveď od

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu, neustále pracujeme na zlepšovaní našich produktov a služieb.
Zobraziť originálne hodnotenie

pred 3 rokmi Publikované na Expondo Finland

Seinähiomakone MSW-DWS1010WB

Dobrá kúpa, aj keď pri brúsení vonkajších stien zožerie veľa papiera.. 225 mm kotúč s povrchom bez chĺpkov je v železiarstvach stále zriedkavý. musíte vedieť nájsť alebo objednať priamo online z Európy. Prišiel okamžite s dobrým servisom.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 5 rokmi Publikované na Amazon Germany

Hodnotenie

Veľmi dobre

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 3 mesiacmi Publikované na Expondo Finland

Šikovné zariadenie

Jednoduché použitie a vďaka pripojeniu vysávača je množstvo prachu v interiéri nízke.

Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

Možno túto brúsku na suché stavby pripojiť jednodušek vysávači?

Áno, stačí saciu hadicu iba spojiť s vysávačom.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty