Položka: EX10060644

|

Model: MSW-AOBELT476-800

Brúsne pásy - 760 x 40 mm - zrnitosť 800

29,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • vhodné pre rúrky a guľatiny do priemeru 180 mm
  • praktická sada piatich brúsnych pásov
  • zrnitosť 800 pre obzvlášť hladké a rovnomerné výsledky
  • pružný brúsny materiál so stabilným bavlneným podkladom
  • vhodné pre pásové brúsky na rúrky rôznych značiek

POPIS PRODUKTU

Brusné pásy - 760 x 40 mm - zrnitosť 800

Brúsne pásy MSW-AOBELT476-800 so zrnitosťou 800 av praktickej sade po 5 kusoch predstavujú perfektný doplnok k vašej pásovej brúske na rúrky výrobcu MSW. Sú vhodné na profesionálne obrábanie kovov, najmä na odborné brúsenie, čistenie a leštenie kovových guľatín.

Vysoko kvalitní sada brúsnych povlakov z oxidu hlinitého v sade po 5 kusoch pre potrebu vašiacute; dielne

Každý brúsny pás je vyrobený z oxidu hlinitého, ktorý predstavuje jeden z najrozšírenejších brúsnych materiálov: Má vynikajúce brúsne vlastnosti, je robustný, a preto veľmi vhodný na každodenné použitie. Ďalej je brúsny materiál opatrený stabilným bavlneným podkladom. Zrnitosť 800 zaisťuje extrémne jemný, hladký a rovnomerný výsledok brúsenia, úplne v súlade s mottom „Čím vyššia zrnitosť, tým hladší finiš“.

Brúsny pás má rozmery 760 krát 40 mm a je vhodný pre guľatiny a rúrky do priemeru 180 mm. Brúsne pásy sú pružné, vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti pretrhnutiu a je možné ich rýchlo a ľahko vymieňať.

Praktické balenie po piatich kusoch nie je vhodné iba pre prístroje výrobcu MSW, ale aj pre brúsky Metabo a Flex alebo iné bežné elektronáradie, pokiaľ je schopné upnúť uvedené rozmery pásov. V našom e-shope môžete objednať taktiež brúsne pásy z iných materiálov, iné zrnitosti a rôznych veľkostí.

TECHNICKÉ DETAILY