Položka: EX10061275

|

Model: MSW-LMM-01

Etiketovačka - 20 až 40 etikiet/min

259,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • rýchlosť – na fľaše alebo okrúhle nádoby môžete aplikovať až 40 etikiet za minútu
  • flexibilita – etikety môžete použiť v šírkach od 26 do 165 mm a dĺžkach od 25 do 260 mm
  • presnosť – odchýlka pri lepení len ±1 mm
  • robustnosť – teleso vyrobené z odolnej aj hladkej ocele
  • variabilita – môžete označovať fľaše s priemerom od 15 do 100 mm

POPIS PRODUKTU

Rýchle označovanie fliaš pomocou etiketovačky

Vyrábate krémy, liečivé masti alebo potraviny, ako sú oleje alebo med a chcete ich predávať vo fľašiach? Potom potrebujete etiketovací stroj, ktorý vyrieši etiketovanie fliaš alebo nádob za vás. Poloautomatická etiketovačka na fľaše je ľahko použiteľné výrobné zariadenie z oblasti potrieb pre priemysel. Aplikácia etikiet na fľaše prebieha rýchlosťou blesku.

Spoľahlivý etiketovací stroj značky MSW

Či už chcete na fľašu umiestniť špeciálny názov, atraktívny dizajn alebo vecné zloženie vášho výrobku, etiketa je vždy najlepším riešením na identifikáciu obsahu nádoby. Etikety na fľaše by nemali byť širšie ako 165 mm a dlhšie ako 260 mm, aby ich bolo možné nalepiť na fľaše s priemerom 15 až 100 mm.

Rolka etikiet, ktorú upínate do poloautomatickej etiketovačky, by mala mať vnútorný priemer 70 mm a vonkajší priemer maximálne 200 mm. Pomocou ručnej kľuky môžete na fľaše nalepiť až 40 etikiet za minútu. Malá odchýlka ±1 mm je pri lepení presvedčivá a zaručuje rovnomerné označenie vašich výrobkov.

Robustná etiketovačka je vyrobená z hladkej ocele a hravo zvládne aj veľké množstvá. S cieľom dosiahnuť stabilitu môžete etiketovací stroj pripevniť k pracovnej doske pomocou vyrazených montážnych otvorov. Tým sa znižujú vibrácie pri obsluhe etiketovačky a zvyšuje sa presnosť a spoľahlivosť výrobného procesu.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY