Položka: EX10061873

|

Model: MSW-PRO-A 10-2

Hadicový navijak s tlakovou hadicou - 10 + 2 m - 8 bar

69,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • pohodlné uľahčenie práce - automatický hadicový navijak 20 + 2 m
  • praktické - ľahké uschovanie hadice vďaka navíjacej automatike
  • jednoduché - 2 až 3 blokovacie polohy na každý meter pre pohodlné a presné odvíjanie
  • bezpečné - chránené skladovanie hadice v uzavretom plastovom boxe
  • Montáž - vrátane príslušenstva na inštaláciu na stenu či strop

POPIS PRODUKTU

Automatický hadicový navijak s dlhou hadicou na inštaláciu na stenu či strop

Automatický hadicový navijak s tlakovou hadicou predĺži dosah hadice medzi zdrojom prívodu tlakového vzduchu, napríklad kompresorom a prijímacím zariadením, až na 10 + 2 metre. S elektronáradím výrobcu msw nájde každý remeselník a domáci majster ten správny nástroj, či už v dome, na záhrade alebo v dielni.

Prekrútené hadice na stlačený vzduch a na nervy idúce navíjanie patria minulosti: odteraz zjedná automatické navíjanie hadicového navijaka s tlakovou hadicou raz a navždy poriadok. Múdra konštrukcia zaisťuje riadkové navíjanie hadice. Pri odvíjaní tlakovej hadice sa navijak počas jedného metra dvakrát až trikrát aretuje, môžete tak kedykoľvek a ľahko odvinúť len vami požadovanú dĺžku hadice.

Držiak hadicového navijaka s tlakovou hadicou je možné tiež veľmi jednoducho upevniť na strop či stenu. Potrebné montážne príslušenstvo je súčasťou dodávky. Navijak navyše prispieva k vyššej bezpečnosti práce: tlaková hadica s dĺžkou 10 + 2 m je bezpečne uložená v uzavretom plastovom plášti, kde je tiež chránená proti opotrebovaniu.

Hadicový navijak tlakový pre rôzne nástroje

Hadica je vyrobená z odolného plastu (PVC) a vydrží tlak až do 8 barov. Hadicový navijak je možné bez problémov používať aj pri extrémnych teplotách -5 - 45 °C. Prípojka vzduchu 1/4" je vhodná pre väčšinu bežných pneumatických nástrojov.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY