Položka: EX10061504

|

Model: MSW-ARL-03

Hliníková rampa - mobilná - 500 kg - 1 965 x 762 mm

499,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • nosnosť - unesie až 500 kg, a preto ju možno použiť rôznymi spôsobmi
  • priestor – s rozmermi 1 965 x 762 mm ideálny pre gumové kolieska s priemerom viac ako 20 cm
  • mobilita – vďaka svojej nízkej hmotnosti, nekomplikovanému skladaniu a rolovaniu je vhodná pre jednoduchú prepravu
  • bezpečnosť – hliníková rampa má protišmykový povrch
  • odolnosť – rampa je vyrobená z robustného hliníka so spojovacími prvkami z odolného plastu (PE)

POPIS PRODUKTU

Prenosná hliníková rampa s nosnosťou do 500 kg

Mobilnú hliníkovú rampu MSW-ARL-03 značky MSW je možné zostaviť a znovu zložiť v niekoľkých jednoduchých krokoch. Aj napriek svojej nízkej hmotnosti zvládne záťaž do 500 kg, a preto má mnohostranné použitie – napríklad ako rampa pre invalidný vozík, ako nakladacia rampa alebo ako nájazdová rampa pre kosačky na trávu, skútre atď. Rampa s rozmermi 1 965 x 762 mm je ideálna pre gumové kolieska s priemerom viac ako 20 cm a predstavujú spoľahlivého pomocníka v domácnostiach, obchodoch, prevádzkach alebo v sektore služieb.

Flexibilný prístup s rampou pre invalidné vozíky

Rampa je vyrobená z hliníka a je nielen mimoriadne ľahká, ale aj odolná voči poveternostným vplyvom a hrdzaveniu, čo tiež umožňuje bezproblémové nepretržité používanie v exteriéri a zaručuje dlhú životnosť. Rampa je ale aj správnou voľbou pre flexibilné dočasné použitie vďaka svojej nízkej hmotnosti, možnosti rolovania a zloženia pre úsporu miesta.

Vďaka protišmykovej úprave je rampa obzvlášť bezpečná. Aby sa tento povrch nepoškodil, nemal by sa používať s tvrdými typmi kolies alebo predmetmi s ostrými hranami. Priemer kolies by mal byť tiež najmenej 20 cm.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Hodnotenia a komentáre