Položka: EX10061671

|

Model: MSW-CC-M-70

Krycia plachta na auto - pre autá s dĺžkou od 431 do 508 cm

34,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • šetrná – mäkká netkaná textília zabraňuje poškriabaniu laku a zosilnené opláštenie antény zvyšuje ochranu
  • kompatibilný – na bezpečné zakrytie automobilov s dĺžkou od 431 do 508 cm
  • priliehavé – oká odolné proti poškriabaniu a elastický spodný lem na upevnenie
  • odolná - materiál odolný proti UV žiareniu a vplyvom vody
  • príslušenstvo – vrátane prepravnej tašky na úsporné skladovanie

POPIS PRODUKTU

Krycia plachta na auto poskytuje komplexnú ochranu

Pokiaľ má vaše auto zostať dlhšiu dobu stáť, chráňte ho pred vetrom, vplyvmi počasia a nečistotami pomocou krycej plachty na auto značky MSW. Rýchlo ju natiahnete cez karosériu, behom okamihu ju pripevníte, a zaistíte tak svojmu vozidlu ochranu plnohodnotnej garáže. Lak vášho vozidla aj pri dlhej dobe státia zostane vždy svieži, lesklý a pripravený na ďalšiu cestu, ktorou so svojou limuzínou podniknete. Šťastnú cestu!

Lak zostáva pod krycou plachtou na auto značky MSW ako vyleštený

Krycia plachta na auto je vyrobená z mäkkej netkanej textílie, ktorá s hustotou materiálu 70 g/m² spoľahlivo uchráni vašu cennú karosériu pred nečistotami a vodou. Napriek tomu je látka dostatočne jemná, aby zakryla lak vášho vozidla nielen bezpečne, ale aj šetrne. Priedušný materiál navyše prináša výhodu, že sa pod krycou plachtou na auto netvorí vlhkosť. Látka je tiež odolná proti UV žiareniu, čo predlžuje jej životnosť a zamedzuje vyblednutiu plachty.

Plachta na auto je určená pre vozidlá s dĺžkou od 431 do 508 cm. Vďaka okám odolným proti poškriabaniu a elastickému spodnému lemu je možné plachtu na auto upevniť okolo karosérie v priebehu okamihu. Zosilnenie pre anténu zvyšuje ochranný účinok tejto nepremokavej plachty. Plachtu môžete použiť ako garáž pre svoje auto v lete aj zime vždy, keď budete potrebovať vozidlo po dlhšiu dobu nechať odstavené.

Plachta na auto sa dodáva v praktickej prepravnej taške. Je možné ju rýchlo uložiť s minimálnymi nárokmi na miesto. To vám umožňuje použiť ju na cestách alebo ju pohodlne uložiť v garáži.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY