Položka: EX10061012

|

Model: MSW-MC62L3

Kufor na motorku - 62 l

149,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • priestrannosť – celkový objem 62 l ponúka dostatok miesta pre dve prilby a ďalšiu batožinu
  • bez komplikácií – rýchla a jednoduchá inštalácia
  • bezpečnosť – možnosť uzamknutia na zámok
  • príslušenstvo – náhradný kľúč, adaptérová doska a montážne príslušenstvo sú súčasťou dodávky
  • športový dizajn s ochranným faktorom – reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť na ceste

POPIS PRODUKTU

Perfektný nielen pre prilbu – univerzálny kufor na motorku od MSW

Praktický kufor na motorku sa vďaka adaptérovej doske hodí na akýkoľvek skúter alebo motorku a dá sa ľahko pripevniť. V plastovom kufri pohodlne ukryjete prilbu, ktorá tak bude účinne chránená pred vlhkosťou alebo krádežou. Uzamykateľný kufor na motorku je vybavený reflexnými pásmi pre väčšiu bezpečnosť počas jazdy.

Príslušenstvo, ktoré vám nesmie chýbať!

Tento moto kufor s úložným priestorom 62 l a nosnosťou až 5 kg je ideálny na uloženie až dvoch prilieb, dokladov, peňaženky, kľúčov, hotovosti alebo motocyklového oblečenia. Skladujte a prepravujte svoje veci bezpečne a v suchu – nielen počas jazdy, ale aj po nej.

Premyslená konštrukcia a montáž pomocou adaptérovej dosky z odolného plastu umožňujú rýchle a nekomplikované upevnenie kufra na motorku. Vlastníte skúter alebo motorku? Tento univerzálny moto kufor je vhodný pre rôzne typy motocyklov.

Vďaka zámku je obsah moto kufra chránený pred neoprávneným prístupom a pred náhodným otvorením počas jazdy. Súčasťou dodávky sú dva originálne kľúče, takže ak by ste prvý kľúč stratili, budete môcť používať moto kufor aj naďalej. Alebo kufor môžu používať dve osoby súčasne.

Pre vašu bezpečnosť je kufor na motorku a skúter vybavený dobre viditeľnými reflexnými pásmi, ktoré dokonale ladia so športovým dizajnom.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY