Položka: EX10060186

|

Model: MSW-UR-4A

Lanová kladka - 4 000 kg - priemer lana 1 mm - 8 mm

40,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • lanová kladka vyrobená z pevnej ocele
  • ľahké vloženie lana vďaka funkcii otočných kotúčov
  • maximálne možné zaťaženie až do 4 t
  • zdvojenie ťažnej sily
  • zmena smeru ťahu
  • priemer lana od 1 do 8 mm

POPIS PRODUKTU

Lanová kladka - 4 000 kg - priemer lana 1 mm - 8 mm

Lanová kladka MSW-UR-4A bola vyvinutá špeciálne na použitie s navijakmi. Použitá mechanika zdvojnásobuje stupeň účinnosti lanovodu. Okrem toho je táto lanová kladka výrobcu MSW určená aj na zdvíhanie ťažkých bremien alebo na obrátenie smeru ťahu. Plášť je vyrobený z pevnej ocele, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, a preto je výrobok vhodný napr. na použitie pri práci v lese alebo na vyslobodzovanie terénnych automobilov. Lanová kladka výrobcu MSW patrí do vybavenia všetkých profesionálov, ktorí na svoju prácu používajú lanové navijaky.

Keď je potrebné dvojnásobná sila

Táto oceľová lanová kladka je koncipovaná pre dodatočnú montáž na navijaky a lanovody a zaisťuje zdvojnásobenie ťažnej sily s maximálnym možným zaťažením až do 4 000 kilogramov. Je teda univerzálne použiteľná, napr. v oblasti odťahu či vyslobodzovania vozidiel.

Okrem zdvojnásobenia ťažnej sily sa táto lanovnica môže praktickým spôsobom využívať aj na zmenu smeru ťahu alebo nadvihovanie ťažkých bremien. Je vhodná pre všetky laná s priemerom od 1 do 8 mm. Oba otočné kotúče lanovnice sa môžu posunúť proti sebe k strane a umožnia tak ľahké zavedenie lana. Po otočení otočných kotúčov do východiskovej polohy je lano zafixované a môžete začať s prácou.

Vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť výrobku zaisťuje starostlivo vykonaná výroba a vynikajúca kvalita vybraných materiálov. Lanovnica vedie lano presne a ľahko a opotrebenie je tak minimálne. Vďaka malým rozmerom je lanová kladka MSW-UR-2A praktickou súčasťou príslušenstva všetkých navijakov.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY