Výpredaj

Položka: EX10061247

|

Model: MSW-ETT-18

Náradie pre nastavovanie motorov - VW - Audi - Seat - Škoda - pre VAG 1.2 TSI, 1.2 TFSI, 1.4 FSI, 1.6 FSI

42,99 € 55,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • univerzálnosť – pre mnoho modelov vozidiel od Audi, Seat, Škoda a VW
  • kompatibilita – nástroje sú optimálne zladené s prvkami motorov VAG 1.2 TSI, 1.2 TFSI, 1.4 FSI a 1.6 FSI
  • odolnosť – robustný a odolný hliník s dlhou životnosťou
  • šetrnosť – nízke opotrebenie a bezpečné použitie
  • mobilita – praktický transportný kufor pre čisté a bezpečné skladovanie

POPIS PRODUKTU

Rozbehnite to naplno s profesionálnym náradím na časovanie motora

Chcete opraviť motor 1.2 TSI, 1.2 TFSI, 1.4 FSI alebo 1.6 FSI značiek Audi, Seat, Škoda alebo VW? S náradím na nastavovanie motorov MSW-ETT-18 od MSW, odborníka na vysoko kvalitné automobilové náradie, hravo zvládnete výmenu rozvodovej reťaze, blokovanie vačkového alebo kľukového hriadeľa či inštaláciu a demontovanie vačkového hriadeľa alebo nastavenie.

Náradie na nastavovanie motorov zo sortimentu potrieb pre remeselníkov značky MSW

S nástrojom na nastavenie vačkového hriadeľa môžete dokonca vykonávať komplikované práce na rôznych modeloch vozidiel s motorom 1.2 TSI, 1.2 TFSI, 1.4 FSI alebo 1.6 FSI. Tento profesionálny nástroj je optimálne zladený so zodpovedajúcimi prvkami motora, a preto sa ľahko používa. Nástroj na časovanie motora zaručuje najúčinnejší spôsob fixácie a nastavenia motora. Práca s inými komerčne dostupnými nástrojmi môže poškodiť súčiastky aj poraniť používateľov. Okrem toho sa náradie značky MSW takmer neopotrebuje.

Medzi vysoko kvalitné nástroje, ktoré sú súčasťou dodávky, patrí zámok pre kľukové hriadele a hydraulické napínače, 2 zámky pre vačkové hriadele, 2 zaisťovacie čapy pre ozubené koleso kľukového hriadeľa a presný merací prístroj s držiakom. Nástroje vyrobené z robustného a odolného hliníka vám budú verne slúžiť mnoho rokov, a preto by nemali chýbať v žiadnej profesionálnej autodielni ani v garáži ambicióznych nadšencov áut!

A keď pôjdete k zákazníkovi s nástrojom na časovanie motora alebo ho práve nepoužívate, môžete jednoducho a bezpečne uložiť všetko náradie do robustného plastového prepravného kufríka. V dielni tak budete mať vždy poriadok a všetko máte po ruke, akonáhle potrebujete náradie.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY