Trustpilot
Žiadne hodnotenia Buďte prvým zákazníkom, ktorý ohodnotí tento produkt

{Posuvné kladivo - sada - 7 kusov

34,99 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10061548

|

Model: MSW-DA-20

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne piatok 26. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
34,99 €
3+
5%
33,24 €
5+
10%
31,49 €
10+
15%
29,74 €
Kľúčové vlastnosti
  • silný - vysoká ťažná sila vďaka mimoriadne ťažkému kladivu s hmotnosťou 2,2 kg
  • jednoduchý - ideálny nástroj pre automobilových profesionálov a hobby mechanikov
  • príslušenstvo - dva sťahováky 121 x 25 mm/ a 60 x 13 mm), dve drážky po 2 dĺžkach 52 103 mm sú súčasťou dodávky
  • bezpečná - rukoväť dobre padne do ruky a zabraňuje otlačeniu prstov
  • dlhá životnosť - robustná a odolná oceľ a plast s vynikajúcou trvanlivosťou (PP)
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Toto kladivo je jednoducho úžasné! Dokonalé klzné kladivo proti preliačinám

Či už ide o drobné poškodenia spôsobené krupobitím, alebo nepríjemné škrabance na parkovisku: klzné kladivo MSW-DA-20 od spoločnosti MSW, experta na vysokokvalitné automobilové náradie, rýchlo a spoľahlivo vyhladí každú jamku bez poškodenia laku. To znižuje náklady, šetrí čas a zabezpečuje optimálne výsledky na karosériách osobných a nákladných vozidiel alebo motocyklov, ale aj na chladničkách a práčkach. Jednoduchá obsluha umožňuje použitie v profesionálnych dielňach, ako aj v domácich garážach skúsených laikov.

Profesionálne náradie na odstraňovanie preliačin z radu náradia MSW pre remeselníkov

Pomocou tejto výkonnej sady posuvných kladív môžete najjednoduchšie odstrániť preliačiny akéhokoľvek tvaru a veľkosti bez poškodenia laku. Na tento účel je potrebné pripojiť jeden z plastových napínacích prvkov k povrchu telesa a pomocou jedného z dvoch adaptérov ho pripevniť k posuvnému kladivu. Silným ťahom 2,2 kg ťažkého posuvného kladiva teraz môžete z plechu jeden po druhom odstrániť jamky. Vďaka veľkej ťažnej sile si bez problémov a s malou námahou poradíte aj s veľkými preliačinami!
Vďaka mimoriadne dlhej rukoväti s dĺžkou 17 cm budete mať všetko vždy pevne v ruke. Tým sa zabezpečí optimálny prenos ťahovej sily na karosériu. V závislosti od veľkosti a tvaru jamky možno na závit posuvného kladiva naskrutkovať rôzne adaptéry, ako napríklad dva sťahováky s rozmermi 121 x 25 mm a 60 x 13 mm, ktoré sú súčasťou dodávky. Na bezpečné uchopenie je rukoväť kladiva potiahnutá protišmykovým plastom.
Výsuvné kladivo je vyrobené z odolnej ocele s dlhou životnosťou, takže vám bude verne slúžiť mnoho rokov a uľahčí vám prácu! Kompaktné rozmery odsávacej čeľuste vám umožňujú byť mobilný aj na mieste u zákazníka.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


Triediť podľa :

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty