Položka: EX10061548

|

Model: MSW-DA-20

{Posuvné kladivo - sada - 7 kusov

55,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • silný - vysoká ťažná sila vďaka mimoriadne ťažkému kladivu s hmotnosťou 2,2 kg
  • jednoduchý - ideálny nástroj pre automobilových profesionálov a hobby mechanikov
  • príslušenstvo - dva sťahováky 121 x 25 mm/ a 60 x 13 mm), dve drážky po 2 dĺžkach 52 103 mm sú súčasťou dodávky
  • bezpečná - rukoväť dobre padne do ruky a zabraňuje otlačeniu prstov
  • dlhá životnosť - robustná a odolná oceľ a plast s vynikajúcou trvanlivosťou (PP)

POPIS PRODUKTU

Toto kladivo je jednoducho úžasné! Dokonalé klzné kladivo proti preliačinám

Či už ide o drobné poškodenia spôsobené krupobitím, alebo nepríjemné škrabance na parkovisku: klzné kladivo MSW-DA-20 od spoločnosti MSW, experta na vysokokvalitné automobilové náradie, rýchlo a spoľahlivo vyhladí každú jamku bez poškodenia laku. To znižuje náklady, šetrí čas a zabezpečuje optimálne výsledky na karosériách osobných a nákladných vozidiel alebo motocyklov, ale aj na chladničkách a práčkach. Jednoduchá obsluha umožňuje použitie v profesionálnych dielňach, ako aj v domácich garážach skúsených laikov.

Profesionálne náradie na odstraňovanie preliačin z radu náradia MSW pre remeselníkov

Pomocou tejto výkonnej sady posuvných kladív môžete najjednoduchšie odstrániť preliačiny akéhokoľvek tvaru a veľkosti bez poškodenia laku. Na tento účel je potrebné pripojiť jeden z plastových napínacích prvkov k povrchu telesa a pomocou jedného z dvoch adaptérov ho pripevniť k posuvnému kladivu. Silným ťahom 2,2 kg ťažkého posuvného kladiva teraz môžete z plechu jeden po druhom odstrániť jamky. Vďaka veľkej ťažnej sile si bez problémov a s malou námahou poradíte aj s veľkými preliačinami!

Vďaka mimoriadne dlhej rukoväti s dĺžkou 17 cm budete mať všetko vždy pevne v ruke. Tým sa zabezpečí optimálny prenos ťahovej sily na karosériu. V závislosti od veľkosti a tvaru jamky možno na závit posuvného kladiva naskrutkovať rôzne adaptéry, ako napríklad dva sťahováky s rozmermi 121 x 25 mm a 60 x 13 mm, ktoré sú súčasťou dodávky. Na bezpečné uchopenie je rukoväť kladiva potiahnutá protišmykovým plastom.

Výsuvné kladivo je vyrobené z odolnej ocele s dlhou životnosťou, takže vám bude verne slúžiť mnoho rokov a uľahčí vám prácu! Kompaktné rozmery odsávacej čeľuste vám umožňujú byť mobilný aj na mieste u zákazníka.

TECHNICKÉ DETAILY