Položka: EX10060988

|

Model: MSW-DRNB2

Prestrihovač plechu do vŕtačky

26,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • flexibilita – vhodný pre rovné, zakrivené aj okrúhle rezy
  • jednoduchosť – použiteľný so všetkými štandardnými vŕtačkami
  • silný výkon – reže plechy, plasty aj laminát do hrúbky 2 mm
  • variabilita – dve rezacie hlavice
  • ergonomický tvar – rukoväť prestaviteľná pre ľavákov a pravákov

POPIS PRODUKTU

Vďaka prestrihovaču plechov sa vŕtačka premení na rezačku plechov

Dvojhlavý prestrihovač plechu sa používa ako nadstavec do ručnej vŕtačky na rezanie plechov a dosiek z plastu a sklolaminátu. Prestrihovač plechu do vŕtačky reže rovné aj vlnité dosky z medi, hliníka, ocele a ušľachtilej ocele aj z dreva, pričom rezy sú vždy bez otrepov a hrany čisté. Tento doplnok k elektronáradiu delí materiály všetkých tvarov a poskytuje perfektné výsledky.

Režte prestrihovačom plechu kov aj plast

S prestrihovačom plechov sa pracuje ľahko a rýchlo; reže najrôznejšie materiály až do hrúbky materiálu 2 mm a preukazuje vynikajúce výsledky. Vďaka variabilite smeru rezania do °360 môžete rezať podľa potreby a predstáv. Rezacia čepeľ delí ploché a vlnité dosky a je možné ju tiež použiť pri práci s rúrkami.

Prestrihovač plechov je možné pomocou prenosovej tyče nasadiť na všetky štandardné vŕtačky. Pre variabilný a flexibilný rez môžete použiť obe rezacie hlavice a podľa potreby pripojiť rukoväť. Zariadenie je teda vhodné ako pre ľavákov, tak aj pre pravákov. S prestrihovačom na plech do vŕtačky môžete realizovať rovno okrúhle aj priame rezy ľahko, takže ho možno dobre využiť napríklad na stavbe aj v autodielni.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY