Položka: EX10060354

|

Model: MSW-PUMP CLEAN 100

Pumpa na čistenie odpadov - 100 mm vnútorný priemer

119,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • Ručná pumpa na čistenie odpadov pre inštalatérov a čističe potrubia
  • Rýchle a ľahké odstránenie prekážok v potrubí, WC, umývadlách, drezoch, vaniach a podlahových vpustoch.
  • Vhodné na vytvorenie tlaku a vysatia
  • Ergonomické, stabilné a vo všetkých smeroch nastaviteľné úchyty na optimálnu priľnavosť a prenos sily
  • Jednoduchá manipulácia vďaka optimálnemu prispôsobeniu sa pracovnému procesu / Vnútorný priemer: 100 mm
  • Odstránenie blokád bez použitia nebezpečných chemických látok / Vrátane krátkeho gumového adaptéra na umývadlá a vane, dlhého adaptéra na toalety a širokého adapréru.

POPIS PRODUKTU

Blokády alebo nečistoty sú nielen veľmi nepríjemné, ale často majú aj finančné dôsledky. S pumpou na čistenie odpadov MSW-PUMP CLEAN 100 od MSW odstránite rýchlo a spoľahlivo a bez použitia drahých a ekologicky škodlivých chemikálií blokády v drezoch, umývadlách, vaniach a toaletách. Manuálne pupmy na čistenie odpadov pracujú s tlakom vody a dosiahnuť tak zreteľne väčšiu silu sania a tlaku ako bežné zvony a ďalšie čistiace metódy, ktoré pracujú so vzduchom. Tak sa dajú efektívne odstrániť aj najodolnejšie upchaté miesta. Vďaka dodaným gumovým adaptérom s rozdielnou dĺžkou a šírkou je pumpa vhodná do rôznych oblastí využitia v domácnostiach, reštauráciách alebo kantínach.

Upchaté miesta budú tlakom vody efektívne uvoľnené. Aby mohla byť rúrka zaplnená vodou a následne išlo pohybovať v protismere, musí byť zatiahnuté za horný úchyt pupmy. Výsledný tlak vody, ktorý tak vzniká, odstráni aj odolne upchaté miesta v odtokoch a rúrach.

Pumpa na čistenie odpadov MSW-PUMP CELAN 100 je kompaktne spracovaná a vybavená stabilnými ergonomickými rukoväťami. Vďaka nastaviteľnosti rukovätí vo všetkých smeroch je možné presné prispôsobenie jednotlivým úlohám čistenia a ešte k tomu sa ponúka optimálny prenos sily.

Vďaka dodanému adaptéru sa dá pumpa použiť v rôznych oblastiach. Na ťažko dostupné odtoky, ako sú napr. toalety, sa hodí dlhý alebo široký adaptér, aby bol k dispozícii dostatok voľného pracovného priestoru. Krátky adaptér dosahuje optimálne výsledky u umývadiel, drezov, vaní, alebo podlahových vpustí. Gumové manžety sa dajú ľahko a rýchlo vymeniť a následne ľahko vyčistiť.

TECHNICKÉ DETAILY