Položka: EX10061245

|

Model: MSW-SPS-13

Sťahovák ložísk kolies - 26dielny

75,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • univerzálne - vhodné pre väčšinu vozidiel na demontáž a montáž ložísk kolies a nábojov kolies
  • efektívne - pri výmene ložísk kolies šetrí čas aj peniaze
  • s dlhou životnosťou - vyrobené z robustnej ocele, opatrené nerezovou vrstvou
  • účinné - rovnomerné vytlačenie a zatlačenie ložísk kolesa
  • mobilné - prakticky zabalené v prehľadnom prepravnom kufríku

POPIS PRODUKTU

Profesionálnym spôsobom stiahnuť a opäť namontovať ložiská kolies

Defektné ložiská kolies na seba upozorňujú rýchlym a hlasným klepaním a rovnako ako aj ostatné opotrebiteľné diely sa musia občas meniť. Pre rýchlu a efektívnu výmenu ponúka spoločnosť MSW tento sťahovák ložísk kolies. Náš profesionálny nástroj je vhodný pre rôzne veľkosti ložísk a nábojov kolies vo vozidlách s predným pohonom a nemal by teda chýbať v žiadnom autoservise!

Mnohodielny nástroj na výmenu ložísk kolies umiestnený v kufríku

Pri výmene opotrebiteľného dielu ložísk kolesa je tento nástroj optimálnym pomocným prostriedkom na odborné a rýchle vykonanie demontáže a následnej montáže. V sade sa nachádza deväť rôzne veľkých adaptérov, tri tlakové puzdrá, tri závitové vretená, ako aj šesť závitových svorníkov a jeden prevádzkový návod, pomocou ktorého môžete výmenu efektívnym spôsobom vykonať. Ušetrí Vám to čas aj peniaze.

Výmenu ložísk aj nábojov kolies môžete vykonávať priamo na vozidle. Demontáž pružiacej jednotky nie je nevyhnutne nutná a ložisko tak môžete s vhodnými puzdrami vytlačiť bez náročných prípravných prác. Nové ložisko kolesa potom môžete pomocou toho starého napresovať na dosadaciu plochu, ktorú najskôr očistíte.

Vhodným tlačnými nástrojmi je možné náboj kolesa presne as vynaložením malého úsilia opäť natiahnuť späť. Tu sa ukazuje vysoko kvalitné spracovanie častí nástroja ako veľmi dôležité. Tento profesionálny nástroj na ložiská kolies je určený na každodenné použitie a jeho jednotlivé oceľové časti opatrené nerezovou vrstvou sa osvedčili ako veľmi odolné. Prepravný kufrík vám pomáha udržovať si prehľad o všetkých jednotlivých dieloch, ktoré sú tu úhľadne uložené.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY