Položka: EX10061117

|

Model: MSW-BPCT-21.2

Stlačovák brzdových piestov - 21dielna sada

39,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • praktický – vhodný na vrátenie brzdových piestov
  • flexibilná – tlačná skrutka s pravotočivým a ľavotočivým závitom
  • univerzálne – rôzne adaptéry pre takmer všetky bežné osobné automobily
  • praktický - kufrík vr. rukoväte na prepravu a uskladnenie
  • dlhá životnosť – vďaka vysoko kvalitnému spracovaniu a robustnej oceli

POPIS PRODUKTU

Univerzálny stlačovák brzdových piestov pre všetky bežné modely

Stlačovák brzdových piestov MSW-BPCT-21 je profesionálna sada náradia na opravu brzdových piestov rôznych značiek automobilov. Pritom je možné pomocou tejto sady opravovať ako predné, tak aj zadné brzdy kolies. Dve tlačné skrutky a rôzne adaptéry umožňujú ľahkú prácu s nespočetným množstvom modelov bŕzd. Toto autonáradie je vhodné ako pre profesionálne dielne, tak pre nadšených domácich majstrov.

Jednoduché a bezpečné vrátenie tuhých piestov pomocou stlačováku brzdových piestov

Nástroj na stláčanie brzdových strmeňov vám ponúka celý rad rôznych adaptérov, ktoré je možné vďaka rôznym tvarom a veľkostiam použiť pre všetky bežné modely bŕzd. V sade nájdete 19 adaptérov, označených písmenami a číslami, ktoré vám uľahčia nájsť bez ťažkostí vhodný nadstavec pre hľadané vozidlo.

T-rukoväte oboch tlačných skrutiek zaisťujú počas používania silný a spoľahlivý spoj s jednotlivými adaptérmi. Súprava náradia obsahuje ako pravotočivé, tak ľavotočivé tlačné skrutky, ktoré môžete použiť podľa oblasti a spôsobu vlastnej práce. Obe tlačné skrutky tohto nástroja na stláčanie brzdových strmeňov sú pritom vybavené praktickou T-rukoväťou, prostredníctvom ktorej je vznikajúca sila prenášaná na brzdové piesty – príslušný piest je možné stlačiť bez námahy as vynaložením len malej sily.

Všetky nástrojové prvky tejto sady stlačováku brzdových piestov boli vyrobené z ocele, a hodí sa preto ideálne na práce na brzdách vozidiel, vyžadujúce vynaloženie veľkého tlaku. Materiál je extrémne robustný aj odolný a má iba malú vrubovú citlivosť. Jednotlivé diely náradia tak zostávajú trvalo intaktné a zaručujú dlhú životnosť a trvanlivosť.

Kompletná sada náradia je dodávaná v praktickom plastovom kufríku, v ktorom nájde každý diel náradia svoje vlastné vybranie, a preto ho možno optimálne uložiť. Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti môžete kufrík pohodlne prenášať.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY