Trustpilot
Žiadne hodnotenia Buďte prvým zákazníkom, ktorý ohodnotí tento produkt

Súprava na opravu svetlometov - na naparovanie - 800 ml

65,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10062520

|

Model: MSW-SWR01

Cena zahŕňa 20 % DPH.
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
65,00 €
3+
5%
61,75 €
5+
10%
58,50 €
10+
15%
55,25 €
Kľúčové vlastnosti
  • univerzálnosť – na opravu tých najrôznejších poškodení a účinné čistenie svetlometov
  • komfort – s dvomi rôznymi vrchnákmi na parenie
  • rozsiahla súprava – vrátane brúsneho papiera, rôznych zátok a viečok, ochranných masiek a vytvrdzovacej kvapaliny
  • veľké množstvo – s 800 ml kvapaliny na 40 – 60 opráv
  • prenosnosť – praktické puzdro s výrezmi uľahčuje prepravu 
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Súprava na opravu svetlometov na naparovanie s až 800 ml tekutiny

So súpravou na opravu svetlometov značky MSW môžete efektívne odstrániť škrabance, zažltnutie, zákal, oxidáciu a iné známky starnutia na vašich svetlometoch. Kompletná súprava s parným pohárom, brúsnym papierom, maskami, opravnou kvapalinou a ďalšími pomôckami je rýchlo pripravená na použitie a ľahko sa používa. Vďaka tomu je súprava na leštenie svetlometov ideálna pre dielne a profesionálne služby, ako aj pre automobilových nadšencov, ktorí si údržbu svetlometov radi robia sami doma.

Leštenie svetlometov je so sadou od MSW hračkou

Vyleštite svetlomety v niekoľkých krokoch: Sada obsahuje všetky materiály, ktoré potrebujete na prípravu. Vrchol: Nemusíte demontovať svetlomety, aby ste ich opravili pomocou súpravy. To vám ušetrí čas a námahu. Jednoducho zakryte oblasť okolo svetlometov priloženou maskovacou páskou. Potom prebrúste brúsnym papierom. Vďaka šiestim brúsnym papierom v rôznych zrnitostiach odstránite škrabance, žlté šmuhy a iné poškodenia. Vyhrievaný nerezový pohár potom použijete na odparenie spracovaných svetlometov. Po ošetrení budú vaše svetlomety opäť čisté a priehľadné, čo zabezpečí dobrú viditeľnosť na ceste.

Priložená vytvrdzovacia kvapalina vystačí na 40 - 60 opráv. Súprava je preto ideálna na profesionálne čistenie mnohých svetlometov, napríklad v dielňach. Čistením šetríte svoje peniaze aj životné prostredie, pretože vďaka spracovaniu nemusíte vymieňať použité svetlomety za nové. So súpravou na obnovu svetlometov môžete pracovať aj flexibilne. Na zahriatie hrnčeka môžete použiť buď adaptér na 220 V alebo kábel do zapaľovača v aute. Sada obsahuje 2 rôzne viečka na naparovanie svetlometov: viečko s hubicou a ploché viečko s ohybnou hadicou.

Praktická súprava na leštenie svetlometov na cesty

Vďaka praktickému transportnému kufru môžete vykonávať opravy aj mimo domova. V puzdre môžete súpravu na opravu svetlometov držať bezpečne a chránenú pred prachom, čím zachováte životnosť komplexného príslušenstva. 

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


Triediť podľa :

Často kladené otázky

Koľko tekutiny je potrebnej na prípravu?

To závisí od mnohých faktorov, napr. od veľkosti svetlometov a poškodení, ktoré treba opraviť. Preto sa priemerné množstvo pohybuje od 15 do 25 ml na svetlomet.

Ako dlho sa musí roztok v pohári zohrievať?

Pohár treba pred naparovaním zohrievať asi 5 minút.

Môžem používať túto súpravu vo všetkých prostrediach?

Súpravu používajte iba v prostredí s dostatkom priestoru a nie v daždi alebo vetre.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty