Výpredaj

Položka: EX10061318

|

Model: MSW-DENTPULLER.SET11

Súprava na vyrovnávanie karosérie - 25dielna

35,99 € 41,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • univerzálne – rôzne nástroje na PDR opravy na odstránenie malých a veľkých zárezov
  • chráni – metóda chrániaca lak na zdvíhanie zárezov bez straty hodnoty vozidiel
  • rýchla – krátky čas ohrevu tavnej pištole s výkonom 40 W s desiatimi lepiacimi tyčinkami
  • efektívne – rýchle a nákladovo úsporné opravy skracujú čakacie doby zákazníkov
  • ľahké – vďaka podrobnému návodu zvládnu obsluhu aj laicu

POPIS PRODUKTU

Jednoduché vyťahovanie zárezov vďaka 25dielnej sade na PDR opravy

Rozsiahla sada na opravu zárezov MSW-DENTPULLER.SET11 značky MSW, expertov na profesionálne náradie pre automobily, vám ponúka všetky možnosti, ako efektívne odstrániť malé aj veľké zárezy. K dispozícii máte hneď niekoľko nástrojov na vyťahovanie zárezov, s ktorými môžete pracovať na karosérii osobných, nákladných alebo motocyklov bez poškodenia laku. Jednoduchá obsluha prístrojov umožňuje použitie v profesionálnych autodielňach rovnako ako v rule skúsených laikov v domácej garáži.

Rozsiahla a výkonná! Súprava náradia na vyťahovanie zárezov zo sortimentu potrieb pre remeselníkov značky MSW

Táto sada náradia umožňuje profesionálne odstránenie rôzne veľkých zárezov bez toho, aby bolo následne nutné vykonávať pracné lakovanie Či už chcete odstrániť malé jamky pomocou vyťahovacích klieští alebo vyťahovať väčšie zárezy pomocou kladiva: v tejto 25dielnej sade nájdete vždy ten správny nástroj pre každý typ poškodenia. Na pripojenie ôsmich rôznych vyťahovacích adaptérov použite tavnú pištoľ s výkonom 40 W, ktorá dosahuje prevádzkovú teplotu približne v priebehu piatich minút.

Najmä v prípade, že nie je vrstva laku poškodená, je táto sada na opravu zárezov bez poškodenia laku ideálnou voľbou, pretože umožňuje efektívne opravy plechu a šetrí náklady. To vám ponúka množstvo možností, ako efektívne odstrániť nevzhľadné preliačiny rôznych tvarov a veľkostí – či už sú spôsobené krupobitím alebo nárazom dverí do karosérie vášho vozidla na parkovisku.

Využite nástroje zo série PDR (Paintless Dent Repair) a ušetrite čas a peniaze na opravu. Zvlášť pokiaľ je lak stále v dobrom stave, PDR významne prispieva k zachovaniu hodnoty vozidla. Kompaktná veľkosť PDR náradia vám taktiež umožňuje mobilné použitie u zákazníka.

Súpravu dopĺňa široká škála príslušenstva, pomocou ktorého môžete jednotlivé nástroje odborne používať podľa poškodenia karosérie: 10 lepiacich tyčiniek, škrabka, prázdna fľaštička na rozpúšťadlá a pracovné rukavice.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY