Trustpilot
Výpredaj
Žiadne hodnotenia Buďte prvým zákazníkom, ktorý ohodnotí tento produkt

Elektrické kreslo na ošetrovanie nôh - s výsuvnou stoličkou - 60 W - 150 kg - béžové

799,00 € 899,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10040729

|

Model: PHYSA RECIFE

Záruka najnižšej ceny
Cena zahŕňa 20 % DPH.
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
799,00 €
3+
5%
759,05 €
5+
10%
719,10 €
10+
15%
679,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • Stabilná – elektrická stolička na ošetrovanie nôh s maximálnou nosnosťou 150 kg
  • Polohovateľné – opierka chrbta nastaviteľná pomocou diaľkového ovládača, výsuvná polica so samostatnou taburetkou
  • Jednoduchá údržba – vďaka vode a olejom odolnému povrchu z umelej kože možno pedikérske kreslo rýchlo a dôkladne vyčistiť
  • Kompletné – lôžko na starostlivosť o nohy s integrovaným umývadlom a vysúvacou sprchou
  • Praktická – stolička na ošetrovanie nôh s lakťovou opierkou pre väčšie pohodlie
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Rôzne možnosti nastavenia pedikérskeho kresla, ktoré urobia rozdiel

Všestranné nastaviteľné kreslo pre starostlivosť o nohy PHYSA RECIFE sľubuje vašim zákazníkom príjemné zaobchádzanie a spôsob práce šetrný k chrbtu. Pedikérske kreslo je vhodné pre široké spektrum ošetrení, ako je manikúra a pedikúra, tvárové a spa ošetrenia alebo masáže. Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu a kvalitnému spracovaniu sa stolík na starostlivosť o nohy skvele hodí nielen do vybavenia salónov podologických ambulancií či nechtových salónov, ale aj do kozmetických inštitútov, wellness firiem či tetovacích štúdií.

Kozmetické ležadlo s výsuvnou priehradkou a samostatným taburetom

Aby ste svojich hostí dostali do perfektnej polohy pre požadované ošetrenie, upravte si stoličku na starostlivosť o nohy individuálne. Operadlo je možné nakloniť v rozmedzí 105° až 140°. Motor s výkonom 60 W pracuje silne a veľmi ticho. Vďaka veľkému vankúšu sú hlava a krk vášho hosťa bezpečne podopreté. Vďaka pohodlnej lakťovej opierke a praktickej podnožke môžu vaši zákazníci počas ošetrenia zaujať uvoľnenú polohu, pričom vy môžete pohodlne vykonávať aj starostlivosť o ich chodidlá. Na stoličke sú dva skladacie držiaky na poháre, ktoré udržia nápoje vašich hostí na dosah a v bezpečí pred prevrhnutím.

Zvláštnosťou tohto elektrického pedikérskeho kresla je samostatná stolička a zodpovedajúci úložný priestor pod kreslom. Podnožka má rozmery 35 x 35 x 23 cm a ponúka dostatok miesta pre nohy vašich hostí. Pod sedadlom kozmetického kresla je výsuvná priehradka. Sem uložíte opierku nôh, keď ju nepotrebujete. Vďaka elegantnému úložnému priestoru s pekným panelom je posteľ na starostlivosť o nohy ideálnym kusom nábytku v malých štúdiách.

Stabilný, moderný a elegantný: váš stôl na starostlivosť o nohy pre profesionálne ošetrenie

Vďaka stabilnej konštrukcii stolička na ošetrovanie nôh bez problémov unesie až 150 kg. Vďaka extra veľkému sedadlu a mäkkému sedáku je stolička pohodlná aj pre vysokých ľudí. Navyše 13 cm hrubá výstelka z rozmerovo stálej peny zaisťuje vysoký komfort sedenia a ležania aj po početných ošetreniach.
Poťah stolíka na ošetrovanie nôh je vyrobený z kvalitnej umelej kože, ktorú rýchlo a spoľahlivo vyčistíte. To znamená, že môžete zaviesť vysoké hygienické štandardy bez veľkého úsilia. Výberom robustného, olejom a vodeodolného povrchového materiálu polyuretánu si stolička na starostlivosť o nohy zachováva svoj dokonalý a profesionálny vzhľad po mnoho rokov a po mnohých čistení.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


Triediť podľa :

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty