(1) Recenzia

Položka: EX10210056

|

Model: GAZELLE 6

Rezačka polystyrénu - 200 W - 1 300 mm/330 mm - stojan - podpera vpravo

499,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • účinnosť – bezproblémové rezy s čistými reznými hranami až do dĺžky 1 300 mm a hĺbky 330 mm
  • presnosť – vďaka vodiacim koľajniciam, stupnici a nastaviteľnej hĺbke rezu
  • odolnosť voči poveternostným vplyvom – ochrana proti nepriaznivému počasiu v súlade s triedou ochrany IP68
  • mobilné použitie – jednoduchá preprava vďaka štíhlej konštrukcii a nízkej hmotnosti
  • príslušenstvo – súčasťou balenia je aj päť kvalitných rezacích drôtov zo zliatiny niklu, medi a chrómu

POPIS PRODUKTU

Profesionálna rezačka polystyrénu so stojanom a podperou

Rezačka polystyrénu GAZELLE 6 od výrobcu Pro Bauteam je optimálne zariadenie na rezanie pomocou rozžeraveného drôtu, ktoré nájde využitie pri izolačných, renovačných prácach a sanáciách stredných a väčších objektov. Je určená na maximálne presné prírezy izolačných dosiek z penového polystyrénu, styroduru či bežného polystyrénu. Pomocou tohto zariadenia pracujúceho na princípe horúceho drôtu hravo narežete veľké izolačné dosky s dĺžkou 1 300 mm a hĺbkou 330 mm. Bočná podpera navyše zabraňuje skĺznutiu veľkých tvrdých penových dosiek. Vďaka stojanu rezačku rýchlo nainštalujete na stenu alebo konštrukciu. Môžete ju tiež použiť ako voľne stojace zariadenie.

Rezačka polystyrénu GAZELLE zo sortimentu potrieb pre remeselníkov od výrobcu Pro Bauteam

Práca s rezačkou polystyrénu vybavenou horúcim drôtom je veľmi jednoduchá: Stlačenie tlačidlového spínača a výkonný 200-wattový transformátor pripravia zariadenie do niekoľkých sekúnd na prevádzku – v prípade potreby aj na nepretržité používanie. Horúci drôt veľmi ľahko prerezáva izolačný materiál pozdĺž vodiacej koľajnice a výsledkom sú rovné, hladké a čisté rezy. Vďaka vodiacim lištám, stupnici a nastaviteľnej hĺbke rezu dosiahnete rezy s milimetrovou presnosťou.

Transformátor s triedou ochrany IP68 je vodotesný – dážď a vlhkosť nemajú žiadnu šancu. Stabilná konštrukcia vyrobená z hliníka a štruktúrnej lepenky sa odrazila na mimoriadne nízkej hmotnosti produktu. Rezačku bez problémov postavíte na stôl alebo vďaka stojanu nainštalujete na stenu. Môžete ju tiež použiť ako voľne stojacu konštrukciu. Zariadenie je odolné voči poveternostným vplyvom, ľahko sa prepravuje a inštaluje, a je preto ideálnym pomocníkom aj pri mobilnom použití na stavbách.

Súčasťou balenia je aj päť rezacích drôtov zo zliatiny niklu, chrómu a medi. Tento špeciálny materiál sa osvedčil ako veľmi vhodný pre rezačky na polystyrén, pretože je nielen mimoriadne odolný voči korózii, ale má aj vynikajúcu tepelnú odolnosť. Rezné hrany sa natavujú až po dosiahnutí vysokej teploty a následne vznikajú hladké, úplne presné rezné hrany.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Hodnotenia a komentáre


5.0

Na základe 1 recenzie

16.11.2021

Arrivato ben imballato ottimo attrezzo per il taglio del polistirolo